// Budujemy startupy generujące zyski

Venture building

// Realizacja startupów Dlaczego venture building?

Dlaczego venture building?

Venture building jest jednym ze sposobów na wdrażanie innowacyjnych produktów na światowy rynek. W porównaniu do innych metod finansowania startupów, iMakeable oferuje kompleksową opiekę już od etapu pomysłu – przede wszystkim bezpośrednio przy tworzeniu i skalowaniu produktów. Minimalizujemy ryzyko porażki z maksymalną skutecznością. Zapewniamy wsparcie już na początkowych etapach projektu – zarówno przy pozyskiwaniu finansowania, jak i biorąc bezpośredni udział w tworzeniu produktu.

Droga od pomysłu do produktu generującego zyski jest długa a na ścieżce founderów pojawia się wiele problemów do rozwiązania:

  • Finansowanie
  • Zarządzanie
  • Tworzenie zespołu
  • Walidacja produktu
  • Skalowanie

W iMakeable widzieliśmy setki pomysłów na świetne startupy, które borykały się z tymi problemami – i wiemy, jak je rozwiązać.

// NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Generujemy przychody od startu projektu

Finansowanie

Musisz zdobyć finansowanie swojego projektu i dzięki naszemu wsparciu nie może być to prostsze. Dzięki naszej sieci kontaktów funduszy inwestycyjnych, aniołów biznesu i business developerów możemy być pewni, że zdobycie finansowania dla Twojego projektu nie będzie problemem.

Zarządzanie

Być może na początku projektu będziesz w stanie ręcznie zarządzać zespołem, ale wierzymy, że rolą founderów jest inspiracja i kierowanie zespołu i skalowanie biznesów.

Tworzenie zespołu

iMakeable to zespół doświadczonych profesjonalistów IT, którzy pracowali w wielu projektach MVP dla startupów. Wiemy, jak tworzyć wartość biznesową w najlepszy możliwy sposób. Zapewniamy dedykowane zespoły do naszych projektów VB.

Walidacja produktu

Pracujemy z wieloma specjalistami z różnych branż, którzy pomogą Ci określić kierunek Twojego projektu . Tworzymy startupy generujące przychody od pierwszego dnia ich istnienia - łącząc je z klientami już przed etapem budowy MVP.

Skalowanie

Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących spółek IT w Polsce finansowanych z własnych środków. Dzięki nam Twój startup będzie rósł w podobnym tempie.

Projektowanie biznesu

Mamy doświadczenie w realizacji dziesiątek projektów IT i wiemy, jak zaprojektować aplikację, która odniesie sukces. Nasz zespół analityków biznesowych z chęcią Ci pomoże określić wymagania produktu!

// CO PROPONUJEMY?

Jak tworzymy startupy?

Podchodzimy do venture buildingu kompleksowo – zapewniamy wsparcie zarówno na etapie pomysłu, jak i po wdrożeniu. Od analizy biznesowej, zdobycia finansowania, przez optymalizację UX/UI i budowę produktu do wdrożenia produktu na docelowe rynki sprzedażowe. Dzięki doświadczonemu zespołowi analityków biznesowych, wsparciu aniołów biznesu i sprawnemu zarządzaniem projektów w Agile jesteśmy w stanie budować spółki technologiczne od podstaw w kilka miesięcy – z rekordową skutecznością tworzymy produkty rentowne od pierwszego dnia.

Budowanie startupów z iMakeable

Szeroka ekspertyza

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu produktów w różnych branżach – social medias, HR, e-commerce, marketplaces, healthcare i innych. Wiemy, jak tworzyć skalowalne i zyskowne projekty IT i z chęcią podzielimy się tą wiedzą.

Pozyskiwanie finansowania

Oferujemy konsultacje w zakresie pozyskania finansowania – zarówno ze środków publicznych, jak i prywatnych inwestorów oraz funduszy inwestycyjnych. Zdobywamy pierwszych klientów już na etapie analizy projektu – dzięki czemu są one rentowne od samego początku.

Analiza rynku

Dzięki współpracy z analitykami biznesowymi z różnych branż, aniołami biznesu i funduszami inwestycyjnymi, jesteśmy w stanie dokładnie określić ryzyko inwestycji czasu i środków w każdy projekt – niezależnie od branży i stopnia skomplikowania projektu

Operacje i procesy

Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu procesami i układaniu codziennego funkcjonowania firm – maksymalizując skuteczność działania przy zachowaniu lub zmniejszeniu kosztów funkcjonowania spółek. Dzięki naszym partnerom jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy modernizowali setki spółek.

Analiza i projektowanie

Nasz zespół deweloperów i pracowników IT brał udział w szerokiej gamie startupowych projektów – wiemy, z czym się wiąże budowanie MVP i jak zrobić to w optymalny sposób. Możemy pracować z Twoim obecnym zespołem lub stworzyć dedykowany team specjalistów IT pod Twój projekt. Tworzymy aplikacje w nowoczesnych technologiach sprawdzonych przez rynek. Znamy też siebie nawzajem i wierzymy, że sprawna komunikacja w zespole jest kluczowa do osięgnięcia sukcesu.

UX research i konsulting

Traktujemy UX/UI jako rdzeń każdej aplikacji. Prowadzimy audyty nowych jak i istniejących rozwiązań UX oraz UI, dzięki którym mamy pewność, że nasze aplikacje spotkają się z aprobatą użytkowników. Proste, intuicyjne i atrakcyjne wizualnie interfejsy tworzone przez nasz Design Team daje nam możliwość poprawienia konwersji rozwiązań w praktycznie każdym przypadku.

// REALIZACJA STARTUPÓW, DLACZEGO VB?

DLACZEGO VENTURE BUILDING?

FINANSOWANIE I BUDOWA MVPAnaliza i projektowanie

Dzięki sprawnemu procesowi analizy jesteśmy w stanie zoptymalizować założenia projektowe, kosztorysy i dokonać analizy prawnej w ekstremalnie krótkim czasie. Na tym etapie łączymy również founderów z inwestorami i pierwszymi klientami.

WDROŻENIE NA RYNEKBudowa MVP

Budujemy produkty MVP zarabiające na siebie już nawet po 3 miesiącach od podjęcia decyzji o współpracy. Zależy nam na skalowalnej, nowoczesnej i skutecznej infrastrukturze technologicznej, dzięki którym udaje nam się zoptymalizować koszty skalowania produktu nawet do 70%.

SKALOWANIEWdrożenie i skalowanie

Udostępniamy gotowe MVP pierwszym klientom. Dzięki pozyskaniu pierwszych chętnych użytkowników na samym początku etapu MVP nasze startupy są zyskowne od samego początku ich istnienia. Nowoczesne technologie i rozwiązania pozwalają nam na skalowanie liczby użytkowników bez żadnych ograniczeń.

// Realizacja startupów Dlaczego venture building?

Dlaczego venture building?

Finansowanie własneFundusze VCDofinansowanieAnioły Biznesu

Wspieramy firmy w pozyskiwaniu funduszy

// CZY WARTO KORZYSTAĆ Z VB

JAK TO DZIAŁA?

Przygotuj brief

Najlepsze projekty są przemyślane od samego początku do końca. Możemy Ci pomóc stworzyć MVP, jednak potrzebujemy do tego Twojego wsparcia. Prześlij nam brief i odpowiedz na najważniejsze pytania, takie jak:

Czym jest Twój pomysł? Jakie problemy rozwiązuje? Kim jest konkurencja? Jak będziesz monetyzował produkt? W jakim zakresie potrzebujesz wsparcia? Jakie kompetencje możesz zapewnić we własnym zakresie?

Pamiętaj – im prostszy model biznesowy, tym lepiej. Czasami proste aplikacje odnoszą największe sukcesy w branży.

Dzięki przedstawieniu Twojego pomysłu możemy przekazać Twój pitch deck do branżowych specjalistów, potencjalnych inwestorów, klientów oraz udzielić wsparcia w koniecznym zakresie i zweryfikować pomysł pod kątem skuteczności.

Zaplanuj swój startup

Wspólnie zaplanujemy zakres MVP, plany na rozwój, architekturę technologiczną i strukturę zespołu.

Zaopiekujemy się finansami w projekcie: przygotujemy plan finansowy przedstawiający koszty wdrożenia projektu na każdym etapie rozwoju biznesu oraz zapewnimy źródła finansowania, aby pokryć koszt stworzenia projektu.

Określimy również w adekwatny sposób podział odpowiedzialności w projekcie w przeliczeniu na udziały wraz z gotową ofertą dla inwestorów.

// NASI KLIENCI

Firmy, które nam zaufały

GISPartner sp. z o. o.

Dzięki wkładowi iMakeable w nasz projekt udało się nam dostarczyć skomplikowane rozwiązanie technologiczne przetwarzające ogromne ilości danych w terminie. Komunikacja z zespołem przebiegała bezproblemowo i byli zawsze dla nas dostępni. Zdecydowanie imponował nam ich za...

RKKVC

Zespół iMakeable bardzo sprawnie i dokładnie zbadał nasze potrzeby oraz dostarczył rewelacyjny projekt UX. Komunikacja i procesy były bardzo sprawne i pomogli nam nawet po zakończeniu projektu. Bardzo cenimy ich terminowość i sposób współpracy.

e-dermatolog.pl

Są zespołem otwartych, ambitnych i sprawnie pracujących osób, który jest w stanie zaproponować idealne rozwiązanie każdego zadania. iMakeable wdrożyło tworzony na miarę system rezerwacji e-wizyt, z którego korzysta wiele pacjentów.

AK Detailing

,Nieskończone pokłady cierpliwości. Komunikacja z zespołem jest bezproblemowa i nigdy nie poszli na skróty. Jasno sformułowali kamienie milowe, terminy i bardzo szybko udało się wdrożyć projekt. Nawet, gdy informacje przez nas dostarczone nie były zawsze jasne.

Mark Whittey

,,Praca iMakeable jest niesamowicie wydajna, rozmowa wstępna i planowanie było przeprowadzone z najwyższą starannością, tak, aby przedyskutować wszelkie zależności i wymagania w projekcie. Zespół po omówieniu projektu przedstawia cały plan działania i upewnia się, aby p...

SpektraChrom

Bardzo sprawna komunikacja. Jasno określone cele, terminy i szybka praca. Cierpliwość i jej nieskończone pokłady. Bez dróg na skróty, nawet gdy podsuwałem niejasne pomysły. Najważniejsze - wszystko poszło sprawnie!

Start projektu

Zapewniamy najlepszych specjalistów do pracy w projekcie - zajmiemy się stworzeniem aplikacji od etapu architektury do skalowania w praktyce. Dzięki dedykowanemu zespołowi do każdego projektu skracamy czas konieczny na realizację do niezbędnego minimum i jesteśmy w stanie szybko weryfikować nasze rozwiązania z pierwszymi klientami.

Koordynację pracy i zarządzanie projektami mamy dopracowane w każdym detalu – żadne wyzwanie nie jest dla nas nie do pokonania.

Skalowanie

Zapewniamy wsparcie techniczne i biznesowe również po fazie MVP – dbamy o to, żeby każdy nasz produkt zarabiał na swoje funkcjonowanie od samego początku. Cały czas rozwijamy produkt, szykując go na większą liczbę użytkowników.

Stwórzmy razem success story!

Jeśli jesteś (lub masz plan być) founderem świetnego biznesu lub inwestorem, który szuka wsparcia przy projektach IT, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Prześlij nam swój brief – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *