// Budujemy startupy generujące zyski

Venture building

// Realizacja startupów Dlaczego venture building?

Dlaczego venture building?

Venture building jest jednym ze sposobów na wdrażanie innowacyjnych produktów na światowy rynek. W porównaniu do innych metod finansowania startupów, iMakeable oferuje kompleksową opiekę już od etapu pomysłu – przede wszystkim bezpośrednio przy tworzeniu i skalowaniu produktów. Minimalizujemy ryzyko porażki z maksymalną skutecznością. Zapewniamy wsparcie już na początkowych etapach projektu – zarówno przy pozyskiwaniu finansowania, jak i biorąc bezpośredni udział w tworzeniu produktu.

Droga od pomysłu do produktu generującego zyski jest długa a na ścieżce founderów pojawia się wiele problemów do rozwiązania:

  • Finansowanie
  • Zarządzanie
  • Tworzenie zespołu
  • Walidacja produktu
  • Skalowanie

W iMakeable widzieliśmy setki pomysłów na świetne startupy, które borykały się z tymi problemami – i wiemy, jak je rozwiązać.

GENERUJEMY PRZYCHODY OD STARTU PROJEKTU

Finansowanie

Musisz zdobyć finansowanie swojego projektu i dzięki naszemu wsparciu nie może być to prostsze. Dzięki naszej sieci kontaktów funduszy inwestycyjnych, aniołów biznesu i business developerów możemy być pewni, że zdobycie finansowania dla Twojego projektu nie będzie problemem.

Zarządzanie

Być może na początku projektu będziesz w stanie ręcznie zarządzać zespołem, ale wierzymy, że rolą founderów jest inspiracja i kierowanie zespołu i skalowanie biznesów.

Tworzenie zespołu

iMakeable to zespół doświadczonych profesjonalistów IT, którzy pracowali w wielu projektach MVP dla startupów. Wiemy, jak tworzyć wartość biznesową w najlepszy możliwy sposób. Zapewniamy dedykowane zespoły do naszych projektów VB.

Walidacja produktu

Pracujemy z wieloma specjalistami z różnych branż, którzy pomogą Ci określić kierunek Twojego projektu . Tworzymy startupy generujące przychody od pierwszego dnia ich istnienia - łącząc je z klientami już przed etapem budowy MVP.

Skalowanie

Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących spółek IT w Polsce finansowanych z własnych środków. Dzięki nam Twój startup będzie rósł w podobnym tempie.

Projektowanie biznesu

Mamy doświadczenie w realizacji dziesiątek projektów IT i wiemy, jak zaprojektować aplikację, która odniesie sukces. Nasz zespół analityków biznesowych z chęcią Ci pomoże określić wymagania produktu!

Budowanie startupów z iMakeable

Szeroka ekspertyza

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu produktów w różnych branżach – social medias, HR, e-commerce, marketplaces, healthcare i innych. Wiemy, jak tworzyć skalowalne i zyskowne projekty IT i z chęcią podzielimy się tą wiedzą.

Pozyskiwanie finansowania

Oferujemy konsultacje w zakresie pozyskania finansowania – zarówno ze środków publicznych, jak i prywatnych inwestorów oraz funduszy inwestycyjnych. Zdobywamy pierwszych klientów już na etapie analizy projektu – dzięki czemu są one rentowne od samego początku.

Analiza rynku

Dzięki współpracy z analitykami biznesowymi z różnych branż, aniołami biznesu i funduszami inwestycyjnymi, jesteśmy w stanie dokładnie określić ryzyko inwestycji czasu i środków w każdy projekt – niezależnie od branży i stopnia skomplikowania projektu

Operacje i procesy

Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu procesami i układaniu codziennego funkcjonowania firm – maksymalizując skuteczność działania przy zachowaniu lub zmniejszeniu kosztów funkcjonowania spółek. Dzięki naszym partnerom jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy modernizowali setki spółek.

Analiza i projektowanie

Nasz zespół deweloperów i pracowników IT brał udział w szerokiej gamie startupowych projektów – wiemy, z czym się wiąże budowanie MVP i jak zrobić to w optymalny sposób. Możemy pracować z Twoim obecnym zespołem lub stworzyć dedykowany team specjalistów IT pod Twój projekt. Tworzymy aplikacje w nowoczesnych technologiach sprawdzonych przez rynek. Znamy też siebie nawzajem i wierzymy, że sprawna komunikacja w zespole jest kluczowa do osięgnięcia sukcesu.

UX research i konsulting

Traktujemy UX/UI jako rdzeń każdej aplikacji. Prowadzimy audyty nowych jak i istniejących rozwiązań UX oraz UI, dzięki którym mamy pewność, że nasze aplikacje spotkają się z aprobatą użytkowników. Proste, intuicyjne i atrakcyjne wizualnie interfejsy tworzone przez nasz Design Team daje nam możliwość poprawienia konwersji rozwiązań w praktycznie każdym przypadku.

// Co proponujemy?

Jak tworzymy startupy?

Podchodzimy do venture buildingu kompleksowo – zapewniamy wsparcie zarówno na etapie pomysłu, jak i po wdrożeniu. Od analizy biznesowej, zdobycia finansowania, przez optymalizację UX/UI i budowę produktu do wdrożenia produktu na docelowe rynki sprzedażowe. Dzięki doświadczonemu zespołowi analityków biznesowych, wsparciu aniołów biznesu i sprawnemu zarządzaniem projektów w Agile jesteśmy w stanie budować spółki technologiczne od podstaw w kilka miesięcy – z rekordową skutecznością tworzymy produkty rentowne od pierwszego dnia.

// REALIZACJA STARTUPÓW, DLACZEGO VB?

DLACZEGO VENTURE BUILDING?

FINANSOWANIE I BUDOWA MVPAnaliza i projektowanie

Dzięki sprawnemu procesowi analizy jesteśmy w stanie zoptymalizować założenia projektowe, kosztorysy i dokonać analizy prawnej w ekstremalnie krótkim czasie. Na tym etapie łączymy również founderów z inwestorami i pierwszymi klientami.

WDROŻENIE NA RYNEKBudowa MVP

Budujemy produkty MVP zarabiające na siebie już nawet po 3 miesiącach od podjęcia decyzji o współpracy. Zależy nam na skalowalnej, nowoczesnej i skutecznej infrastrukturze technologicznej, dzięki którym udaje nam się zoptymalizować koszty skalowania produktu nawet do 70%.

SKALOWANIEWdrożenie i skalowanie

Udostępniamy gotowe MVP pierwszym klientom. Dzięki pozyskaniu pierwszych chętnych użytkowników na samym początku etapu MVP nasze startupy są zyskowne od samego początku ich istnienia. Nowoczesne technologie i rozwiązania pozwalają nam na skalowanie liczby użytkowników bez żadnych ograniczeń.

// Realizacja startupów Dlaczego venture building?

Dlaczego venture building?

Finansowanie własneFundusze VCDofinansowanieAnioły Biznesu

Wspieramy firmy w pozyskiwaniu funduszy

// CZY WARTO KORZYSTAĆ Z VB

JAK TO DZIAŁA?

Przygotuj brief

Najlepsze projekty są przemyślane od samego początku do końca. Możemy Ci pomóc stworzyć MVP, jednak potrzebujemy do tego Twojego wsparcia. Prześlij nam brief i odpowiedz na najważniejsze pytania, takie jak:

Czym jest Twój pomysł? Jakie problemy rozwiązuje? Kim jest konkurencja? Jak będziesz monetyzował produkt? W jakim zakresie potrzebujesz wsparcia? Jakie kompetencje możesz zapewnić we własnym zakresie?

Pamiętaj – im prostszy model biznesowy, tym lepiej. Czasami proste aplikacje odnoszą największe sukcesy w branży.

Dzięki przedstawieniu Twojego pomysłu możemy przekazać Twój pitch deck do branżowych specjalistów, potencjalnych inwestorów, klientów oraz udzielić wsparcia w koniecznym zakresie i zweryfikować pomysł pod kątem skuteczności.

Zaplanuj swój startup

Wspólnie zaplanujemy zakres MVP, plany na rozwój, architekturę technologiczną i strukturę zespołu.

Zaopiekujemy się finansami w projekcie: przygotujemy plan finansowy przedstawiający koszty wdrożenia projektu na każdym etapie rozwoju biznesu oraz zapewnimy źródła finansowania, aby pokryć koszt stworzenia projektu.

Określimy również w adekwatny sposób podział odpowiedzialności w projekcie w przeliczeniu na udziały wraz z gotową ofertą dla inwestorów.

Start projektu

Zapewniamy najlepszych specjalistów do pracy w projekcie - zajmiemy się stworzeniem aplikacji od etapu architektury do skalowania w praktyce. Dzięki dedykowanemu zespołowi do każdego projektu skracamy czas konieczny na realizację do niezbędnego minimum i jesteśmy w stanie szybko weryfikować nasze rozwiązania z pierwszymi klientami.

Koordynację pracy i zarządzanie projektami mamy dopracowane w każdym detalu – żadne wyzwanie nie jest dla nas nie do pokonania.

Skalowanie

Zapewniamy wsparcie techniczne i biznesowe również po fazie MVP – dbamy o to, żeby każdy nasz produkt zarabiał na swoje funkcjonowanie od samego początku. Cały czas rozwijamy produkt, szykując go na większą liczbę użytkowników.

iMakeable our clients
// maksimum efektywności, minimum kosztów

CO MÓWIĄ O NAS INNI O NASZEJ PRAY?

SpektraChrom
SpektraChrom
Przemysł
,,Bardzo sprawna komunikacja. Jasno określone cele, terminy i szybka praca. Cierpliwość i jej nieskończone pokłady. Bez dróg na skróty, nawet gdy podsuwałem niejasne pomysły. Najważniejsze - wszystko poszło sprawnie!"
GISPartner sp. z o. o.
GISPartner sp. z o. o.
Systemy informacji geosatelitarnej
Dzięki wkładowi iMakeable w nasz projekt udało się nam dostarczyć skomplikowane rozwiązanie technologiczne przetwarzające ogromne ilości danych w terminie. Komunikacja z zespołem przebiegała bezproblemowo i byli zawsze dla nas dostępni. Zdecydowanie imponował nam ich za...
Mark Whittey
Mark Whittey
Apogee UK Managment Ltd
,,Praca iMakeable jest niesamowicie wydajna, rozmowa wstępna i planowanie było przeprowadzone z najwyższą starannością, tak, aby przedyskutować wszelkie zależności i wymagania w projekcie. Zespół po omówieniu projektu przedstawia cały plan działania i upewnia się, aby p...
AK Detailing
AK Detailing
Car Detailing
,,Nieskończone pokłady cierpliwości. Komunikacja z zespołem jest bezproblemowa i nigdy nie poszli na skróty. Jasno sformułowali kamienie milowe, terminy i bardzo szybko udało się wdrożyć projekt. Nawet, gdy informacje przez nas dostarczone nie były zawsze jasne."
SpektraChrom
SpektraChrom
Przemysł
,,Bardzo sprawna komunikacja. Jasno określone cele, terminy i szybka praca. Cierpliwość i jej nieskończone pokłady. Bez dróg na skróty, nawet gdy podsuwałem niejasne pomysły. Najważniejsze - wszystko poszło sprawnie!"
GISPartner sp. z o. o.
GISPartner sp. z o. o.
Systemy informacji geosatelitarnej
Dzięki wkładowi iMakeable w nasz projekt udało się nam dostarczyć skomplikowane rozwiązanie technologiczne przetwarzające ogromne ilości danych w terminie. Komunikacja z zespołem przebiegała bezproblemowo i byli zawsze dla nas dostępni. Zdecydowanie imponował nam ich za...
Mark Whittey
Mark Whittey
Apogee UK Managment Ltd
,,Praca iMakeable jest niesamowicie wydajna, rozmowa wstępna i planowanie było przeprowadzone z najwyższą starannością, tak, aby przedyskutować wszelkie zależności i wymagania w projekcie. Zespół po omówieniu projektu przedstawia cały plan działania i upewnia się, aby p...
AK Detailing
AK Detailing
Car Detailing
,,Nieskończone pokłady cierpliwości. Komunikacja z zespołem jest bezproblemowa i nigdy nie poszli na skróty. Jasno sformułowali kamienie milowe, terminy i bardzo szybko udało się wdrożyć projekt. Nawet, gdy informacje przez nas dostarczone nie były zawsze jasne."
// kontakt

Stwórzmy razem success story!

Jeśli jesteś (lub masz plan być) founderem świetnego biznesu lub inwestorem, który szuka wsparcia przy projektach IT, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Prześlij nam swój brief – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *