// MOBILNE APLIKACJE DLA BIZNESU I KLIENTÓW

Uszyte na miarę aplikacje mobilne dla Twojego biznesu i klientów

// APLIKACJE MOBILNE ZAPROJEKTOWANE W IMAKEABLE

Aplikacje mobilne dla Twojej firmy

Aplikacje mobilne często mogą wnieść wartość dodaną do Twojej firmy. W dzisiejszych czasach spędzamy więcej czasu urządzeniami mobilnymi takimi jak telefony i tablety (zarówno na systemach iOS jak i Android) niż z komputerami stacjonarnymi. Istnieje wiele zalet wdrożenia aplikacji mobilnych w firmie – dla przykładu dzięki takiej aplikacji Twój pracownik nie musiałby zabierać ze sobą laptopa na spotkanie biznesowe lub Twoja firma mogłaby być w ciągłym kontakcie z klientami na całym Świecie poprzez ich telefony komórkowe – niezależnie od tego, czy korzystają z Twoich usług w biegu czy z domu!

Aplikacje mobilne tworzone dla biznesu i klientów
// CO MOGĄ ZAOFEROWAĆ APLIKACJE MOBILNE?

Dlaczego Twoja firma musi mieć aplikację mobilną?

Aplikacje na urządzenia mobilne mogą znacznie ułatwić pracę menadżerów, handlowców czy pracowników w Twojej firmie, którzy na codzień używają zaawansowanych rozwiązań software’owych lub nie posiadają odpowiednich narzędzi. Przykładowo, jeśli pracownicy w dziale produkcji Twojej firmy muszą odznaczać na komputerze wykonane zadania, to czy nie byłoby lepiej, gdyby posiadali do tego aplikację mobilną? A co, jeśli taka aplikacja umożliwiałaby im komunikację z przełożonymi poprzez dopasowaną do potrzeb firmy listę zadań i menadżer od razu znałby postępy ich prac?

Jest to tylko jeden z wielu przykładów, w jaki sposób możemy usprawnić pracę w Twojej firmie. W iMakeable zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, dopracowanych i intuicyjnych aplikacji mobilnych zarówno na platformy iOS jak i Android.

Dzięki korzystaniu z nowoczesnych aplikacji mobilnych uszytych na miarę Twoi pracownicy będą wykonywać swoje zadania sprawniej, szybciej i lepiej.

Projektowanie biznesowych aplikacji mobilnych w iMakeable
// O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ?

Aplikacje mobilne w iMakeable

Istotne przy tworzeniu aplikacji mobilnych jest wybranie platformy docelowej – Android, iOS lub innej. Wdrażamy aplikacje mobilne na obie te platformy, jednak często wykorzystujemy do tego różne technologie. W przypadku, gdy nasi klienci chcą stworzyć aplikacje na wiele platform, naszym wyborem jest zazwyczaj React Native. Wybierając React Native możemy w krótkim czasie przygotować wersję MVP projektu na obie docelowe platformy, ograniczając koszt wdrożenia aplikacji dla naszego klienta. Jeśli projekty mają bardziej skomplikowaną logikę biznesową, dobrym wyjściem może być skorzystanie z natywnych technologii dla danej platformy – takich jak Swift, Java lub Kotlin. Nie zawsze jednak jest to konieczne – aplikacje stworzone w React Native są równie dobre, jak te stworzone w innych technologiach!

W większości naszych projektów zdarza się, że nasi klienci chcą po zakończeniu projektu dodać do aplikacji nowe funkcjonalności. Nie stanowi to u nas żadnego problemu! Nasze aplikacje zawsze są przygotowane do dalszego rozwoju tak, aby dodanie nowych funkcjonalności, modułów czy zastosowań nie stanowiło problemów w przyszłości. Określenie potrzeb klientów jest dla nas ważne od samego początku znajomości i dokładamy starań, aby umożliwić dalszy rozwój realizowanych przez nas projektów.

// JAK TWORZYMY APLIKACJE MOBILNE?

Najlepsze technologie do tworzenia aplikacji mobilnych

W iMakeable tworzymy aplikacje mobilne w takich technologiach jak React Native, Kotlin, Flutter czy Java, ale nie ograniczamy się do tylko do tych technologii. Zawsze dogłębnie analizujemy każdy przypadek i dobieramy technologię w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowania w projekcie. Dbamy również o to, żeby Klienci znali powody naszych decyzji.

// JAK APLIKACJE MOBILNE MOGĄ POMÓC W TWOJEJ FIRMIE?

Aplikacje mobilne dla Twojego biznesu

Aplikacje biznesowe

Jest wiele sytuacji, w których aplikacje mobilne mogą poprawić wydajność pracy w Twojej firmie - jak na przykład dedykowana aplikacja mobilna na skanery kodów kreskowych zintegrowana z wyrafinowanym systemem ERP w dziale produkcji czy magazynach.

Social media

Aplikacje typu social media dają możliwość określonym społecznościom (jak na przykład Twoi pracownicy czy klienci) szybkiej komunikacji, dzielenia się pomysłami czy informacjami takimi jak dokumenty, filmy czy zdjęcia. Stworzenie własnej aplikacji typu social media pozwala na pozostanie w kontakcie z potrzebami klientów o każdej porze dnia i nocy.

E-commerce

E-commerce praktycznie zawsze czerpie korzyść z posiadania aplikacji mobilnej lub przynajmniej z responsywnego designu strony Internetowej - znaczna część ruchu w Internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Warto zwrócić uwagę, że duże sklepy Internetowe bardzo często posiadają własną dedykowaną aplikację mobilną zamiast responsywnej strony Internetowej.

PWA

Aplikacje typu PWA (Progressive Web Applications) są aplikacjami webowymi, które mają w założeniu działać na wszystkich platformach - w tym aplikacjach mobilnych. Bardzo często aplikacje typu PWA są odbierane przez użytkowników jak natywne aplikacje mobilne.

Aplikacje biznesowe

Jest wiele sytuacji, w których aplikacje mobilne mogą poprawić wydajność pracy w Twojej firmie - jak na przykład dedykowana aplikacja mobilna na skanery kodów kreskowych zintegrowana z wyrafinowanym systemem ERP w dziale produkcji czy magazynach.

Social media

Aplikacje typu social media dają możliwość określonym społecznościom (jak na przykład Twoi pracownicy czy klienci) szybkiej komunikacji, dzielenia się pomysłami czy informacjami takimi jak dokumenty, filmy czy zdjęcia. Stworzenie własnej aplikacji typu social media pozwala na pozostanie w kontakcie z potrzebami klientów o każdej porze dnia i nocy.

// ZRÓBMY COŚ RAZEM!

Zamów aplikację mobilną dopasowaną do Twoich potrzeb!

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy. Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji.

NASZE ZAANGAŻOWANIE
CZAS POŚWIĘCONY TWOJEMU PROJEKTOWI
ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *