// MOBILNE APLIKACJE DLA BIZNESU I KLIENTÓW

Uszyte na miarę aplikacje mobilne dla Twojego biznesu i klientów

// APLIKACJE MOBILNE ZAPROJEKTOWANE W IMAKEABLE

Aplikacje mobilne dla Twojej firmy

Aplikacje mobilne często mogą wnieść wartość dodaną do Twojej firmy. W dzisiejszych czasach spędzamy więcej czasu urządzeniami mobilnymi takimi jak telefony i tablety (zarówno na systemach iOS jak i Android) niż z komputerami stacjonarnymi. Istnieje wiele zalet wdrożenia aplikacji mobilnych w firmie – dla przykładu dzięki takiej aplikacji Twój pracownik nie musiałby zabierać ze sobą laptopa na spotkanie biznesowe lub Twoja firma mogłaby być w ciągłym kontakcie z klientami na całym Świecie poprzez ich telefony komórkowe – niezależnie od tego, czy korzystają z Twoich usług w biegu czy z domu!

// CO MOGĄ ZAOFEROWAĆ APLIKACJE MOBILNE?

Dlaczego Twoja firma musi mieć aplikację mobilną?

Aplikacje na urządzenia mobilne mogą znacznie ułatwić pracę menadżerów, handlowców czy pracowników w Twojej firmie, którzy na codzień używają zaawansowanych rozwiązań software’owych lub nie posiadają odpowiednich narzędzi. Przykładowo, jeśli pracownicy w dziale produkcji Twojej firmy muszą odznaczać na komputerze wykonane zadania, to czy nie byłoby lepiej, gdyby posiadali do tego aplikację mobilną? A co, jeśli taka aplikacja umożliwiałaby im komunikację z przełożonymi poprzez dopasowaną do potrzeb firmy listę zadań i menadżer od razu znałby postępy ich prac?

Jest to tylko jeden z wielu przykładów, w jaki sposób możemy usprawnić pracę w Twojej firmie. W iMakeable zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych, dopracowanych i intuicyjnych aplikacji mobilnych zarówno na platformy iOS jak i Android.

Dzięki korzystaniu z nowoczesnych aplikacji mobilnych uszytych na miarę Twoi pracownicy będą wykonywać swoje zadania sprawniej, szybciej i lepiej.

// TESTOWANIE W PRAKTYCE

Aplikacje mobilne w iMakeable

Istotne przy tworzeniu aplikacji mobilnych jest wybranie platformy docelowej – Android, iOS lub innej. Wdrażamy aplikacje mobilne na obie te platformy, jednak często wykorzystujemy do tego różne technologie. W przypadku, gdy nasi klienci chcą stworzyć aplikacje na wiele platform, naszym wyborem jest zazwyczaj React Native. Wybierając React Native możemy w krótkim czasie przygotować wersję MVP projektu na obie docelowe platformy, ograniczając koszt wdrożenia aplikacji dla naszego klienta. Jeśli projekty mają bardziej skomplikowaną logikę biznesową, dobrym wyjściem może być skorzystanie z natywnych technologii dla danej platformy – takich jak Swift, Java lub Kotlin. Nie zawsze jednak jest to konieczne – aplikacje stworzone w React Native są równie dobre, jak te stworzone w innych technologiach!

W większości naszych projektów zdarza się, że nasi klienci chcą po zakończeniu projektu dodać do aplikacji nowe funkcjonalności. Nie stanowi to u nas żadnego problemu! Nasze aplikacje zawsze są przygotowane do dalszego rozwoju tak, aby dodanie nowych funkcjonalności, modułów czy zastosowań nie stanowiło problemów w przyszłości. Określenie potrzeb klientów jest dla nas ważne od samego początku znajomości i dokładamy starań, aby umożliwić dalszy rozwój realizowanych przez nas projektów.

// PROCES TWORZENIA MVP

Jak powstaje MVP w iMakeable?

01

// ETAP I - ZAPOZNANIE

Wspólnie zaplanujemy MVP projektu!

  • Konsultacje i określenie celów biznesowych
  • Analiza i planowanie projektu
  • User research
WIĘCEJ

02

// ETAP II - KICKOFF

Rozpocznijmy pracę nad MVP!

  • Konfiguracja narzędzi
  • Podsumowanie założeń projektowych
  • Przedstawienie zespołu specjalistów
WIĘCEJ

03

// Etap III - Development (2 tygodniowe iteracje)

Stwórzmy Twój produkt!

  • Sprint planning - planowanie iteracji i przydzielenie zadań
  • Design i Development
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
WIĘCEJ

04

// Etap IV - Dostarczenie projektu

Pokażmy użytkownikom nasz projekt!

  • Zbieranie danych z narzędzi analitycznych
  • Przekazanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Zbieranie feedbacku użytkowników
WIĘCEJ

05

// Etap V - Dalszy rozwój projektu

Stwórzmy nowe funkcjonalności dla Twoich użytkowników!

  • Planowanie zmian i nowych funkcjonalności w oparciu o zebrane dane
  • Utrzymanie aplikacji
  • Współpraca przy kolejnych etapach projektu
WIĘCEJ
// JAK TWORZYMY APLIKACJE MOBILNE?

Najlepsze technologie do tworzenia aplikacji mobilnych

W iMakeable tworzymy aplikacje mobilne w takich technologiach jak React Native, Kotlin, Flutter czy Java, ale nie ograniczamy się do tylko do tych technologii. Zawsze dogłębnie analizujemy każdy przypadek i dobieramy technologię w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowania w projekcie. Dbamy również o to, żeby Klienci znali powody naszych decyzji.

Java

Java to język programowania, który w szczególny sposób sprawdza się w projektach o dużej skali, gdzie system ma być udostępniony dla szerokiej rzeszy użytkowników ze względu na łatwiejsze utrzymanie i skalowalność aplikacji.

Flutter

Flutter to framework do tworzenia aplikacji mobilnych opracowany przez Google, który pozwala na jednoczesne tworzenie aplikacji na platformy Android i iOS.

Kotlin

Kotlin to nowoczesny język programowania przeznaczony głównie do tworzenia aplikacji na platformę Android, chociaż znalazł też zastosowanie w rozwoju aplikacji serwerowych.

React Native

React Native to narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android. Wykorzystując tę technologię, jesteśmy w stanie szybko rozwijać aplikacje, oferując wysokiej jakości doświadczenia użytkownika, zachowując przy tym jednolity kod dla obu platform.

// JAK APLIKACJE MOBILNE MOGĄ POMÓC W TWOJEJ FIRMIE?

Aplikacje mobilne dla Twojego biznesu

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *