// SPRAWDŹ Z JAKICH NARZĘDZI I TECHNOLOGII KORZYSTAMY W IMAKEABLE

Najlepsze technologie do tworzenia oprogramowania

// W JAKI SPOSÓB WYBRAĆ TECHNOLOGIE DO TWORZENIA OPROGRAMOWANIA?

Jak dobieramy technologie do aplikacji?

Kiedy tworzymy aplikację, należy na początku określić, jakie jest jej przeznaczenie – jakie jest docelowe urządzenie, na które ma być napisane oprogramowanie, oraz jaki jest główny cel aplikacji? Przykładowo, jeżeli głównym celem aplikacji byłoby wyświetlanie i przetwarzanie dużej ilości danych z dowolnego miejsca, potrzebujemy technologii frontendowej i backendowej. W tym przypadku można byłoby się zastanawiać między React.js a Angular po stronie wizualnej, a po stronie serwerowej nad Pythonem lub Javą lub Node.js. Jeżeli mielibyśmy stworzyć aplikację na urządzenia mobilne to podstawowym pytaniem jest to, czy będziemy tworzyć aplikację na obie platformy – iOS i Android – czy jedną z nich. Jeśli chcemy szybko stworzyć aplikację mobilną na iOS oraz Android, to naszym wyborem będzie React Native lub Flutter.

W jaki sposób wybiera się technologie projektu?
// NARZĘDZIA, KTÓREGO POZWOLĄ SZYBKO ZBUDOWAĆ TWÓJ PROJEKT

Czy warto korzystać z gotowych rozwiązań?

Czasami potrzebujemy bardzo szybko zweryfikować nasz pomysł przy niewielkim nakładzie finansowym. Idealnym rozwiązaniem dla takich projektów jest stworzenie aplikacji w wersji MVP (Minimum Viable Product) i korzystanie z gotowych rozwiązań technologicznych. Dzięki używaniu takich technologii, jak Bootstrap, Bulma, Material UI, jesteśmy w stanie stworzyć aplikację frontendową w bardzo krótkim czasie. Świetnym pomysłem jest również używanie narzędzi do szybkiej konfiguracji środowiska, które oferuje między innymi Node.js czy Python.

Najlepsze technologie do tworzenia oprogramowania
// SPRAWDŹ Z CZEGO KORZYSTA ZESPÓŁ IMAKEABLE NA CO DZIEŃ

Najlepsze technologie do tworzenia aplikacji

W iMakeable tworzymy zarówno aplikacje webowe, mobilne, desktopowe jak i boty, web-scrapery czy też narzędzia oparte o uczenie maszynowe (Machine Learning). Zawsze do naszych projektów wybieramy najbardziej odpowiednie technologie – nasza firma podąża za trendami i używamy wyłącznie najnowszych i sprawdzonych technologii do tworzenia wszelkiego rodzaju oprogramowania.

// ZRÓBMY COŚ RAZEM!

Wdrożymy projekty IT w Twojej firmie

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy. Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji.

NASZE ZAANGAŻOWANIE
CZAS POŚWIĘCONY TWOJEMU PROJEKTOWI
ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *