// NAJSZYBSZE APLIKACJE WEBOWE Z NEXT.JS

Next.js Software House

Next.js jest świetnym rozwiązaniem tam, gdzie liczy się szybkość działania - w szczególności w aplikacjach pokroju e-commerce i marketplaces, w których SEO i User Experience są bardzo istotne.

Dlaczego warto korzystać z Next.js?

Aplikacje działają błyskawicznie dzięki Server Side Renderingowi

Efektywnie wykorzystany budżet na SEO

Lepszy Customer Experience dzięki szybszemu działaniu

Aplikacje oparte na Next.js pod kątem prędkości działania deklasują inne rozwiązania. Jeżeli Twoim głównym źródłem ruchu jest SEO lub płatne reklamy - Next.js może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

AWS in context of cloud databases

Główną zaletą Next.js jest użycie Server Side Renderingu. Dzięki temu kod HTML jest generowany po stronie serwera, zamiast w przeglądarce użytkownika - co skraca czas ładowania strony.

Kiedy warto wykorzystać Next.js?

Next.js jest technologią, której zalety są najbardziej widoczne w aplikacjach e-commerce i marketplace. Dzięki poprawnemu wdrożeniu Next.js możemy znacznie wydajniej wykorzystywać budżet marketingowy na SEO i poprawić współczynnik konwersji w Twojej aplikacji. Server Side Rendering umożliwia robotom Google'a szybciej i łatwiej zaindeksować Twoją stronę - co bardzo szybko przełoży się na wzrost ruchu organicznego i większą liczbę użytkowników Twojej aplikacji.

Poza lepszymi rezultatami z inwestycji w SEO, Next.js może też znacznie przyspieszyć działanie Twojej aplikacji. Liczne badania użytkowników pokazują, że krótszy czas ładowania strony może zwiększyć współczynnik konwersji nawet o kilkadziesiąt procent. Jeżeli chcesz zwiększyć ROAS Twojego sklepu e-commerce lub stworzyć aplikację, która będzie pozyskiwać użytkowników głównie z ruchu organicznego - wykorzystanie Next.js jest świetnym pomysłem.

What Electron.js can offer you?

4 Kluczowe zalety Next.js

Bardziej efektywne SEO

Wykorzystując Server Side Rendering w Next.js, treść Twojej strony lub aplikacji webowej (tekst, obrazy) są przygotowywane do wyświetlenia na serwerze, zamiast w przeglądarce użytkownika. W praktyce to oznacza, że kiedy ktoś odwiedza Twoją stronę, serwer już ma gotową stronę do wysłania użytkownikowi - dzięki czemu nie musi czekać na jej wygenerowanie. Szybsze ładowanie podstron jest jednym z wielu czynników do ustalania pozycji w wyszukiwarkach, które można poprawić dzięki wykorzystaniu Next.js. Dzięki temu pozyskasz więcej użytkowników w krótszym czasie.

Lepszy User Experience

Szybsze ładowanie aplikacji to nie tylko lepsze SEO - wiele badań User Experience pokazuje, że współczynnik konwersji po zwiększeniu szybkości ładowania strony ulega znacznej poprawie - nawet o kilkadziesiąt procent. Według badań UX, odpowiedni czas ładowania podstrony wynosi poniżej jednej sekundy - jeżeli Twoja aplikacja ładuje się dłużej, niepotrzebnie tracisz użytkowników. Next.js jest jednym z lepszych wyborów do tworzenia aplikacji, w których User Experience i optymalizacja współczynnika konwersji jest istotna.

Elastyczność i popularność

Next.js nie bez powodu jest jedną z najbardziej popularnych technologii opartych na JavaScript. Korzystają z niego firmy takie jak Netflix, TikTok, Twitch, Nike czy AT&T. Aplikacje tworzone w Next.js można bezproblemowo rozbudowywać zachowując wszystkie zalety tej technologii. Next.js nie jest jednak rozwiązaniem zarezerwowanym dla korporacji - świetnie sprawdzi się w start-upowych projektach MVP aplikacji. Dzięki swojej popularności, w przeciwieństwie do niszowych technologii utrzymanie aplikacji przez Twój zespół nie będzie problemem - i nie będzie stanowiło znacznych dodatkowych kosztów.

Skalowalność aplikacji

Jeżeli chcesz dodawać nowe funkcjonalności w swojej aplikacji - Next.js nie narzuca żadnych ograniczeń. Utrzymanie i integracja aplikacji opartych o Next.js z systemami CMS, zewnętrznymi API czy bazami danych nie powoduje dodatkowych problemów - a dzięki licznym integracjom z najpopularniejszymi usługami chmurowymi, takimi jak Vercel czy AWS, nie mamy żadnych obaw o wydajność i koszty utrzymania w przypadku nagłych zmian liczby użytkowników aplikacji.

// Skontaktuj się

Wykorzystaj zalety Next.js w Twojej aplikacji!

Chcesz wiedzieć, czy Next.js jest dobrym rozwiązaniem w Twoim przypadku? Wypełnij formularz kontaktowy - odpowiemy na Twoje pytania tego samego dnia.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *