// APLIKACJE WEBOWE DLA TWOJEGO BIZNESU

Tworzenie aplikacji webowych dla niezwykłych ludzi

// ROZWIĄŻ PROBLEMY TWOJEJ FIRMY Z APLIKACJAMI WEBOWYMI OD IMAKEABLE

Czym są aplikacje webowe?

Aplikacje webowe są rozwiązaniem, które daje nam więcej opcji niż standardowe witryny Internetowe. Główną zaletą aplikacji webowych jest to, że nie muszą być one instalowane na urządzeniu użytkownika – jedynym wymaganiem jest przeglądarka z podłączonym Internetem. Aplikacje webowe są to wszelkiego rodzaju serwisy internetowe czy duże strony WWW. Najbardziej znanymi przykładami aplikacji webowych są Facebook, narzędzia Google, takie jakie Sheets, Gmail czy Amazon. Aplikacje webowe posiadają zazwyczaj stronę frontendową oraz backendową. Frontend odpowiedzialny jest za wizualizację danych i przesyłanie ich do aplikacji serwerowej. Backend odpowiada za logikę biznesową i przetwarzanie danych po stronie serwera.

Projektowanie aplikacji webowej
// CO MOGĄ CI DAĆ APLIKACJE WEBOWE SZYTE NA MIARĘ?

Aplikacje webowe w Twojej firmie

Najprostszą metodą na zwiększenie wydajności w Twojej firmie jest przejście na cyfrowe rozwiązania. Jako iMakeable możemy pomóc Twojej firmie poprzez zaprojektowanie odpowiednio dopasowanej do potrzeb aplikacji webowych. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych aplikacji webowych, które będą zaprojektowane indywidualnie do potrzeb, Twoi pracownicy będą mogli wykonywać swoje codzienne zadania szybciej i łatwiej. Aplikacje webowe są intuicyjne i proste w obsłudze, a prędkość ich działania zależy w największej mierze od połączenia internetowego.

Projektowanie aplikacji webowych od podstaw
// NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Rozwój i wdrażanie aplikacji webowych

Nasze aplikacje wdrażamy zazwyczaj korzystając z Amazon Web Services. W przypadku, gdy część aplikacji już istniejącej po stronie Klienta wykorzystuje inne środowisko, nie jest to żadnym problemem – w naszej pracy korzystamy również z takich narzędzi jak Microsoft Azure czy Google Cloud Platform. Wybór technologii, z której będziemy korzystać, zawsze zależy od konkretnego przypadku. Nie ograniczamy się tylko do kilku wybranych technologii!

01
Jak to działa?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wdrażaniu projektów IT, koniecznie powinieneś zajrzeć na naszą stronę o usługach AWS!

AWS jest świetny!

Tworzenie aplikacji webowych wiąże się z wdrożeniem pracowników w gotowy produkt. W iMakeable zawsze przygotowujemy szczegółową dokumentację naszych aplikacji dla Klientów – a jeśli zachodzi taka potrzeba, to tworzymy również szczegółowe instrukcje obsługi aplikacji i przeprowadzamy szkolenia z ich użytkowania. Zaprojektowane przez nas aplikacje webowe są jednak na tyle intuicyjne, że w większości przypadków nie ma takiej konieczności!

02
Dokumentacja i stworzenie projektu

W ramach naszych usług tworzymy dokumentację do projektów IT. Koniecznie powinieneś przeczytać o naszych usługach konsultingowych!

Dowiedz się więcej

Zdecydowana większość aplikacji, które tworzymy, jest następnie rozwijana przez naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy chcesz wzbogacić aplikację w dodatkowe funkcjonalności czy zmienić już istniejące – zawsze dokładamy starań, aby skalowanie naszych aplikacji nie przysparzało Ci problemów. Jest to w szczególności istotne przy współpracy ze startupami, gdzie funkcjonalności często nabierają nowego kształtu po ich wdrożeniu. Z nami zawsze masz możliwość zmian!

03
Agile wszędzie...

W zdecydowanej większości projektów nasi Klienci chcą stworzyć dodatkowe funkcjonalności w trakcie tworzenia aplikacji. Nie mamy z tym żadnego problemu - pracujemy w metodyce Agile. Co to oznacza w praktyce?

Dowiedz się więcej
Jak tworzymy aplikacje webowe?

Frontend development

Do tworzenia części frontendowej aplikacji najczęściej wykorzystujemy React.js i Angular 2+.

Korzystamy z Reacta w projektach, w których część frontendowa wymaga znacznej interaktywności i konieczne jest szybkie zbudowanie wersji MVP. Ogromną zaletą Reacta są biblioteki pokroju styled-components i komponenty React Hooks, które znacząco przyspieszają proces tworzenia aplikacji.

React.js doskonale nadaje się do tworzenia aplikacji pokroju systemów CRM lub sklepów internetowe opartych o takie frameworki jak Gatsby.js.

Używamy Angulara do budowy aplikacji webowych z rozbudowanym frontendem, gdzie możemy maksymalnie wykorzystać gotowe komponenty z bibliotek typu Angular Material. W wielu przypadkach znaczną zaletą Angulara jest jego modularność, która pozwala uniknąć części problemów z integracją funkcjonalności w większych projektach. Znakomitym przykładem zastosowania Angulara do aplikacji webowych jest system ERP dla firmy logistycznej, gdzie wymagana była integracja wielu funkcjonalności wraz z czytelnym interfejsem użytkownika.

Backend development

W większości naszych projektów do tworzenia architektury backendowej korzystamy z Pythona lub Node.js.

Python jest doskonałą technologią do szerokiej klasy projektów – jest powszechnie używany do tworzenia części backendowych aplikacji wykorzystujących Machine Learning czy Blockchain. Najczęściej korzystamy z Pythona w projektach o skomplikowanej logice biznesowej, w których lepiej jest poświęcić pełną uwagę na implementację funkcji. W wielu przypadkach okazuje się, że dzięki tej prostocie Python pozwala nam uniknąć dużej ilości problemów technicznych. Dobrym przykładem wykorzystania Pythona do aplikacji webowych jest nasza aplikacja Social Media dla sportowców.

Node.js jest technologią, która umożliwia uruchomienie JavaScriptu poza przeglądarką. Jest doskonałym narzędziem do tworzenia szybkich wersji MVP, które można następnie wyskalować do większych rozmiarów. Node.js jest bardzo generycznym rozwiązaniem i w wielu przypadkach okazuje się, że jest doskonałym wyborem.

// JAK TWORZYMY APLIKACJE WEBOWE?

Najlepsze technologie do tworzenia aplikacji webowych

W iMakeable tworzymy aplikacje webowe w technologiach takich jak React.js, Angular, Python, Node.js czy Java, ale nie ograniczamy się tylko do tych technologii. Zawsze wybieramy najlepsze rozwiązanie technologiczne do konkretnego przypadku. Wszyscy nasi klienci są w pełni informowani, dlaczego podjęliśmy akurat taką decyzję i wybraliśmy konkretną technologię w ich przypadku.

// ZOBACZ W JAKI SPOSÓB MOGĄ CI POMÓC APLIKACJE WEBOWE!

Co mogą robić aplikacje webowe?

Aplikacje biznesowe

Narzędzia pokroju systemów CRM, ERP lub komunikatorów z pewnością mogą usprawnić pracę w Twojej firmie i zwiększyć wydajność pracowników poprzez ułatwienie ich codziennych zadań.

E-commerce

Działalność typu e-commerce praktycznie zawsze wymaga wkładu pracy doświadczonych programistów, aby stworzyć dostosowany do własnych potrzeb sklep internetowy. Strony typu e-commerce i marketplace są najpopularniejszym przykładem aplikacji webowych.

Panele administracyjne

Panele administracyjne umożliwiają modyfikację zawartości poszczególnych podstron internetowych lub aplikacji mobilnych. Poprzez stworzenie dopasowanych do potrzeb, "uszytych na miarę" paneli administracyjnych lub systemów CMS można dowolnie edytować zawartość stron lub aplikacji nawet, jeśli nie czujesz się komfortowo w programowaniu.

Aplikacje biznesowe

Narzędzia pokroju systemów CRM, ERP lub komunikatorów z pewnością mogą usprawnić pracę w Twojej firmie i zwiększyć wydajność pracowników poprzez ułatwienie ich codziennych zadań.

E-commerce

Działalność typu e-commerce praktycznie zawsze wymaga wkładu pracy doświadczonych programistów, aby stworzyć dostosowany do własnych potrzeb sklep internetowy. Strony typu e-commerce i marketplace są najpopularniejszym przykładem aplikacji webowych.

// ZRÓBMY COŚ RAZEM!

Omówmy Twoją uszytą na miarę aplikację webową!

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy. Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji.

NASZE ZAANGAŻOWANIE
CZAS POŚWIĘCONY TWOJEMU PROJEKTOWI
ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *