// APLIKACJE WEBOWE DLA TWOJEGO BIZNESU

Tworzenie aplikacji webowych dla niezwykłych ludzi

// ROZWIĄŻ PROBLEMY TWOJEJ FIRMY Z APLIKACJAMI WEBOWYMI OD IMAKEABLE

Czym są aplikacje webowe?

Aplikacje są rozwiązaniem, które daje nam więcej opcji niż standardowe witryny Internetowe. Główną zaletą aplikacji webowych jest to, że nie muszą być one instalowane na urządzeniu użytkownika – jedynym wymaganiem jest przeglądarka z podłączonym Internetem. Aplikacje webowe są to wszelkiego rodzaju serwisy internetowe czy duże strony WWW. Najbardziej znanymi przykładami aplikacji webowych są Facebook, narzędzia Google, takie jakie Sheets, Gmail czy Amazon. Aplikacje webowe posiadają zazwyczaj stronę frontendową oraz backendową. Frontend odpowiedzialny jest za wizualizację danych i przesyłanie ich do aplikacji serwerowej. Backend odpowiada za logikę biznesową i przetwarzanie danych po stronie serwera.

// CO MOGĄ CI DAĆ APLIKACJE WEBOWE SZYTE NA MIARĘ?

Aplikacje webowe w Twojej firmie

Najprostszą metodą na zwiększenie wydajności w Twojej firmie jest przejście na cyfrowe rozwiązania. Jako iMakeable możemy pomóc Twojej firmie poprzez zaprojektowanie odpowiednio dopasowanej do potrzeb aplikacji webowych. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych aplikacji webowych, które będą zaprojektowane indywidualnie do potrzeb, Twoi pracownicy będą mogli wykonywać swoje codzienne zadania szybciej i łatwiej. Aplikacje webowe są intuicyjne i proste w obsłudze, a prędkość ich działania zależy w największej mierze od połączenia internetowego.

// PROCES TWORZENIA MVP

Jak powstaje MVP w iMakeable?

01

// ETAP I - ZAPOZNANIE

// ETAP I - ZAPOZNANIE

  • Konsultacje i określenie celów biznesowych
  • Analiza i planowanie projektu
  • User research
WIĘCEJ

02

// ETAP II - KICKOFF

Rozpocznijmy pracę nad MVP!

  • Konfiguracja narzędzi
  • Podsumowanie założeń projektowych
  • Przedstawienie zespołu specjalistów
WIĘCEJ

03

// Etap III - Development (2 tygodniowe iteracje)

Stwórzmy Twój produkt!

  • Sprint planning - planowanie iteracji i przydzielenie zadań
  • Design i Development
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
WIĘCEJ

04

// Etap IV - Dostarczenie projektu

Pokażmy użytkownikom nasz projekt!

  • Zbieranie danych z narzędzi analitycznych
  • Przekazanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Zbieranie feedbacku użytkowników
WIĘCEJ

05

// Etap V - Dalszy rozwój projektu

Stwórzmy nowe funkcjonalności dla Twoich użytkowników!

  • Planowanie zmian i nowych funkcjonalności w oparciu o zebrane dane
  • Utrzymanie aplikacji
  • Współpraca przy kolejnych etapach projektu
WIĘCEJ

Frontend development

Do tworzenia części frontendowej aplikacji najczęściej wykorzystujemy React Native.

Korzystamy z Reacta w projektach, w których część frontendowa wymaga znacznej interaktywności i konieczne jest szybkie zbudowanie wersji MVP. Ogromną zaletą Reacta są biblioteki pokroju styled-components i komponenty React Hooks, które znacząco przyspieszają proces tworzenia aplikacji.

React.js doskonale nadaje się do tworzenia aplikacji pokroju systemów CRM lub sklepów internetowe opartych o takie frameworki jak Gatsby.js.

// JAK TWORZYMY APLIKACJE WEBOWE?

Najlepsze technologie do tworzenia aplikacji webowych

W iMakeable tworzymy aplikacje webowe w technologiach takich jak React.js, Angular, Python, Node.js czy Java, ale nie ograniczamy się tylko do tych technologii. Zawsze wybieramy najlepsze rozwiązanie technologiczne do konkretnego przypadku. Wszyscy nasi klienci są w pełni informowani, dlaczego podjęliśmy akurat taką decyzję i wybraliśmy konkretną technologię w ich przypadku.

Python

Python jest technologią backendową, w której możemy stworzyć skomplikowaną logikę aplikacji w krótkim czasie, a następnie w prosty sposób ją rozbudowywać o kolejne funkcjonalności.

Java

Java to język programowania, który w szczególny sposób sprawdza się w projektach o dużej skali, gdzie system ma być udostępniony dla szerokiej rzeszy użytkowników ze względu na łatwiejsze utrzymanie i skalowalność aplikacji.

React.js

React.js jest technologią frontendową opartą na JavaScript, z której korzystamy do budowy rozbudowanych interfejsów użytkownika w aplikacjach webowych.

Backend development

W większości naszych projektów do tworzenia architektury backendowej korzystamy z Pythona lub Node.js.

Python jest doskonałą technologią do szerokiej klasy projektów – jest powszechnie używany do tworzenia części backendowych aplikacji wykorzystujących Machine Learning czy Blockchain. Najczęściej korzystamy z Pythona w projektach o skomplikowanej logice biznesowej, w których lepiej jest poświęcić pełną uwagę na implementację funkcji. W wielu przypadkach okazuje się, że dzięki tej prostocie Python pozwala nam uniknąć dużej ilości problemów technicznych. Dobrym przykładem wykorzystania Pythona do aplikacji webowych jest nasza aplikacja Social Media dla sportowców.

Node.js jest technologią, która umożliwia uruchomienie JavaScriptu poza przeglądarką. Jest doskonałym narzędziem do tworzenia szybkich wersji MVP, które można następnie wyskalować do większych rozmiarów. Node.js jest bardzo generycznym rozwiązaniem i w wielu przypadkach okazuje się, że jest doskonałym wyborem.

// JAK APLIKACJE MOBILNE MOGĄ POMÓC W TWOJEJ FIRMIE?

Co mogą robić aplikacje webowe?

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *