// CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Usługi IT z Wrocławia dopasowane do Twoich potrzeb

// NASZE USŁUGI

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje webowe, które uczynią Twoją codzienną pracę prostszą.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zaprojektowane na iOS, Android i inne systemy oraz urządzenia.

UI/UX Design

Projektujemy nowoczesne, schludne i intuicyjne interfejsy użytkownika.

QA i testy oprogramowania

Nasz wieloetapowy proces testowania daje nam pewność, że tworzone przez nas aplikacje są w 100% funkcjonalne.

Konsultacje IT

W ramach naszych usług prowadzimy konsultacje dotyczące projektów IT. Możemy pomóc w stworzeniu oprogramowania, przeszkolić Twój zespół i zasugerować następne kroki.

Doświadczony zespół

Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego programisty (lub całego zespołu!) w Twoim projekcie - daj nam znać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia na kilka miesięcy, czy nawet jeden dzień.

// SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - ODPOWIEMY TEGO SAMEGO DNIA

Omówmy Twój przyszły projekt!

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe można rozumieć jako serwisy, które oferują nam więcej możliwości niż standardowe strony internetowe. Główną zaletą aplikacji webowych jest to, że nie muszą być instalowane na urządzeniu Użytkownika. Przeglądarka internetowa z dostępem do Internetu to jedyne wymaganie.

W iMakeable tworzymy aplikacje webowe korzystając z m.in. React.js, Angular, Python, Node.js i Javy, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tych technologii.

Przeczytaj więcej o tworzeniu aplikacji webowych w iMakeable!
Projektowanie i rozwój aplikacji webowych w iMakeable

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje mobilne na wszystkie platformy (iOS, Android, watchOS i inne). Przede wszystkim skupiamy się na UX i niezawodności naszych rozwiązań. Aplikacje mobilne stworzone przez nas charakteryzują się ciekawym designem, który zawsze wyróżnia się wśród innych aplikacji. React Native, Swift i Kotlin to nasze główne narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych.

Jak tworzymy aplikacje mobilne?
Stwórz z nami swoją wymarzoną aplikację mobilną!

UI/UX Design

Naszym celem jest zmiana podejścia do designu aplikacji webowych i mobilnych tak, aby zawsze były atrakcyjne dla użytkowników. Projekty wykonane przez iMakeable zawsze są oryginalne i wyróżniające się. Nigdy nie proponujemy naszym klientom zbędnych funkcjonalności, które nie przyniosą żadnych korzyści. Jesteśmy pewni, że nasze produkty i projekty będą stanowić doskonałe uzupełnienie narzędzi Twojej firmy.

Z pewnością spodobają Ci się nasze aplikacje!

QA i testy oprogramowania

Każda aplikacja nad którą pracujemy jest szczegółowo testowana, aby upewnić się, że dostarczymy Ci działające rozwiązanie technologiczne. Obejmuje to testy manualne i automatyczne – wliczając testy jednostkowe i end-to-end.

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych testów oprogramowania?
Możemy Ci pomóc w sprawdzeniu Twojego projektu!

Konsultacje IT

Masz pomysł dotyczący nowych rozwiązań technologicznych w Twojej firmie, ale nie masz odpowiednich umiejętności, aby go zaimplementować? Skontaktuj się z nami – z chęcią przedyskutujemy Twój pomysł i zapewnimy odpowiednich specjalistów, aby wdrożyć go w życie oraz poprowadzimy Cię w dobrym kierunku. Prowadzimy również konsultacje w zakresie rozwoju oprogramowania i szkolenia pracowników.

Zobacz jak możemy Ci pomóc!
Przedyskutujmy Twój projekt i jego problemy!

Doświadczony zespół

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wielu dziedzin IT – programistów, DevOpsów, testerów, projektantów UX/UI, project managerów i techników serwisowych. Możemy zaproponować Ci pomoc naszego zespołu – niezależnie od tego, czy potrzebna będzie na jeden dzień czy kilka miesięcy i od tego, czy potrzebujesz jednej osoby bądź całego zespołu. Daj nam znać – możemy nawet stworzyć zespół do Twojego projektu składający się z odpowiednich specjalistów. Cena będzie zależna od konkretnego przypadku.

Zoutsourcuj swój projekt z nami!
Profesjonalny code reviewing, outsourcing IT i nie tylko!
// DAJ NAM ZNAĆ!

Stwórzmy razem świetne rozwiązanie dla Twojego biznesu!