Usługi IT z Wrocławia dopasowane do Twoich potrzeb

Dedykowane usługi IT dla startupów i firm

Nasza praca skupia się wokół tworzenia dedykowanych aplikacji webowych oraz mobilnych IT dla startupów i firm. Nie jesteśmy tylko twórcami oprogramowania - oferujemy również pomoc na zasadzie doradztwa biznesowego i wdrożenia zmian w zakresie rozwiązań IT. Jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi tak, aby osiągnąć zamierzone cele - niezależnie od tego, jakie masz potrzeby i jak bardzo byłyby skomplikowane.

// Nasze usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

MVP Development

Specjalizujemy się w tworzeniu MVP aplikacji webowych i mobilnych, które osiągają założone cele biznesowe startupów. Wiemy, jak bardzo istotny jest dla Ciebie time to market i rozpoczęcie prac nad product-market fit. Dzięki naszym dopracowanym procesom jesteśmy stanie w szybkim czasie i relatywnie niskim kosztem stworzyć minimalną wersję produktu, z którą będziesz mógł wejść na dowolny rynek.

Dowiedz się więcej
// PROCES TWORZENIA MVP

Jak powstaje MVP w iMakeable?

01

// ETAP I - ZAPOZNANIE

Wspólnie zaplanujemy MVP projektu!

  • Konsultacje i określenie celów biznesowych
  • Analiza i planowanie projektu
  • User research
WIĘCEJ

02

// ETAP II - KICKOFF

Rozpocznijmy pracę nad MVP!

  • Konfiguracja narzędzi
  • Podsumowanie założeń projektowych
  • Przedstawienie zespołu specjalistów
WIĘCEJ

03

// Etap III - Development (2 tygodniowe iteracje)

Stwórzmy Twój produkt!

  • Sprint planning - planowanie iteracji i przydzielenie zadań
  • Design i Development
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
WIĘCEJ

04

// Etap IV - Dostarczenie projektu

Pokażmy użytkownikom nasz projekt!

  • Zbieranie danych z narzędzi analitycznych
  • Przekazanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Zbieranie feedbacku użytkowników
WIĘCEJ

05

// Etap V - Dalszy rozwój projektu

Stwórzmy nowe funkcjonalności dla Twoich użytkowników!

  • Planowanie zmian i nowych funkcjonalności w oparciu o zebrane dane
  • Utrzymanie aplikacji
  • Współpraca przy kolejnych etapach projektu
WIĘCEJ

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe można rozumieć jako serwisy, które oferują nam więcej możliwości niż standardowe strony internetowe. Główną zaletą aplikacji webowych jest to, że nie muszą być instalowane na urządzeniu Użytkownika. Przeglądarka internetowa z dostępem do Internetu to jedyne wymaganie.

W iMakeable tworzymy aplikacje webowe korzystając z m.in. React.js, Angular, Python, Node.js i Javy, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tych technologii.

Przeczytaj więcej o tworzeniu aplikacji webowych w iMakeable!

Aplikacje mobilne

Tworzymy aplikacje mobilne na wszystkie platformy (iOS, Android, watchOS i inne). Przede wszystkim skupiamy się na UX i niezawodności naszych rozwiązań. Aplikacje mobilne stworzone przez nas charakteryzują się ciekawym designem, który zawsze wyróżnia się wśród innych aplikacji. React Native, Swift i Kotlin to nasze główne narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych.

Jak tworzymy aplikacje mobilne?

Product Design

Naszym celem jest zmiana podejścia wśród innych do designu aplikacji webowych i mobilnych tak, aby zawsze były skupione na użytkownikach i spełniały swoją funkcję biznesową w najlepszy możliwy sposób. Przy projektowaniu produktów i UX/UI najważniejsze dla nas jest realizowanie założonych celów przez design. Pomożemy Ci również zwalidować koncepcje aplikacji już na etapie designu!

Jak możemy Ci pomóc z designem?

Pracujmy razem nad Twoim projektem aplikacji!

Nasz wieloetapowy proces testowania daje nam pewność, że tworzone przez nas aplikacje są w 100% funkcjonalne. Każda aplikacja, nad którą pracujemy jest szczegółowo testowana aby upewnić się, że dostarczymy Ci w pełni działające rozwiązanie technologiczne. Obejmuje to testy manualne i automatyczne - wliczając w to testy jednostkowe i end-to-end.

Skontaktuj się z nami!

Konsulting IT dla startupów i firm

Wiemy, że w trakcie realizacji większości projektów okazuje się, że potrzebne jest niestandardowe wsparcie - chociażby w zakresie doradztwa w marketingu, tworzenia procesów sprzedaży, stworzenia identyfikacji wizualnej czy konsultacji ze specjalistami od wdrożenia i utrzymania aplikacji. Wybierając nas otrzymujesz dostep do zespołu o szerokich kompetencjach, znacznie wykraczających poza standardowe możliwości Software House’u - dzięki czemu nie musisz szukać dodatkowego wsparcia poza iMakeable.

W czym możemy Ci doradzić?

Outsourcing IT

Możemy zaproponować Ci wsparcie naszego zespołu – niezależnie od tego, czy potrzebna będzie na jeden dzień czy kilka miesięcy i od tego, czy potrzebujesz jednej osoby bądź całego zespołu. Możemy również stworzyć dedykowany zespół do Twojego projektu składający się z odpowiednich specjalistów.

Dowiedz się więcej!
// NASI KLIENCI

Firmy, które nam zaufały

GISPartner sp. z o. o.

Dzięki wkładowi iMakeable w nasz projekt udało się nam dostarczyć skomplikowane rozwiązanie technologiczne przetwarzające ogromne ilości danych w terminie. Komunikacja z zespołem przebiegała bezproblemowo i byli zawsze dla nas dostępni. Zdecydowanie imponował nam ich za...

RKKVC

Zespół iMakeable bardzo sprawnie i dokładnie zbadał nasze potrzeby oraz dostarczył rewelacyjny projekt UX. Komunikacja i procesy były bardzo sprawne i pomogli nam nawet po zakończeniu projektu. Bardzo cenimy ich terminowość i sposób współpracy.

e-dermatolog.pl

Są zespołem otwartych, ambitnych i sprawnie pracujących osób, który jest w stanie zaproponować idealne rozwiązanie każdego zadania. iMakeable wdrożyło tworzony na miarę system rezerwacji e-wizyt, z którego korzysta wiele pacjentów.

AK Detailing

,Nieskończone pokłady cierpliwości. Komunikacja z zespołem jest bezproblemowa i nigdy nie poszli na skróty. Jasno sformułowali kamienie milowe, terminy i bardzo szybko udało się wdrożyć projekt. Nawet, gdy informacje przez nas dostarczone nie były zawsze jasne.

Mark Whittey

,,Praca iMakeable jest niesamowicie wydajna, rozmowa wstępna i planowanie było przeprowadzone z najwyższą starannością, tak, aby przedyskutować wszelkie zależności i wymagania w projekcie. Zespół po omówieniu projektu przedstawia cały plan działania i upewnia się, aby p...

SpektraChrom

Bardzo sprawna komunikacja. Jasno określone cele, terminy i szybka praca. Cierpliwość i jej nieskończone pokłady. Bez dróg na skróty, nawet gdy podsuwałem niejasne pomysły. Najważniejsze - wszystko poszło sprawnie!

Jak przebiega współpraca z iMakeable?

Opracowaliśmy w iMakeable proces współpracy, który pozwala nam na stosowanie najlepszych praktyk przy tworzeniu produktów IT. Opiera się on w głównej mierze na komunikacji między naszym zespołem projektowym i Tobą oraz szeregu czynności, które mają na celu jak najlepsze zrozumienie przez nas założeń projektu.

Proces podzieliliśmy na pięć etapów, po których zawsze otrzymasz od nas konkretne materiały, takie jak dokumenty dotyczące projektu, zidentyfikowane KPIs, projekty i szkice interfejsu, nowe funkcjonalności, zaprojektowane nowych procesów, czy aktualizacje oparte na zebranych danych. Jeżeli preferujesz inny model współpracy, poinformuj nas o tym - jesteśmy naprawdę elastyczni!

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *