// TWORZENIE API I INNYCH APLIKACJI ZA POMOCĄ NODE.JS

Node.js Software House

Sprawdź jakie możliwości oferuje praca z Node.js!

Dlaczego korzystamy z Node.js?

Łatwy w obsłudze

Skalowalny

Mnóstwo możliwości

Dużo przydatnych bibliotek

Zbudowany na JavaScript

Jak korzystamy z node.js w iMakeable

Node.js jest środowiskiem opartym na silniku Chrome V8 pozwalającym na uruchamianie kodu JavaScript poza przeglądarką.

Dlaczego warto korzystać z node.js

W Node.js jesteśmy w stanie bardzo szybko wykonać MVP naszej aplikacji bazując wyłącznie na podstawowych bibliotekach.

Dlaczego warto skorzystać z Node.js?

Node.js to tak naprawdę JavaScript uruchamiany poza przeglądarką z dodatkowymi modułami pozwalającymi przetwarzać dane bezpośrednio z Twojego komputera. Jeżeli chciałbyś szybko postawić proste REST API, powinieneś sprawdzić framework Express.js, który idealnie się sprawdza w takim wypadku. Natomiast jeżeli interesuje Cię scrapowanie danych warto poznać Puppeteera, który umożliwi Ci napisanie bota zbierającego informacje z innych stron internetowych. Możliwości jest wiele, a samo przyswajanie wiedzy z Node.js jest niesamowicie proste – jeśli już pisałeś wcześniej w JavaScript, zdecydowanie z łatwością przyjdzie Ci nauka tej technologii.

Tworzenie mikroserwisów w Node.js

4 zalety Node.js o których warto wiedzieć

Wiele zastosowań

Node.js daje ogromne możliwości związane z tworzeniem aplikacji. Bardzo często wykorzystuje się go w mikroserwisach czy przy budowaniu aplikacji backendowych typu API. Warto również wspomnieć, że większość nowych frameworków wykorzystuje pod spodem Node.js.

Biblioteki z NPM

Pracując z Node.js często korzysta się z zewnętrznych bibliotek umieszczanych na przykład na platformie NPM. Z racji, że jest to JavaScript możemy korzystać z większości bibliotek dostępnych dla tego języka z wyłączeniem tych, które zarządzają konkretnie funkcjami przeglądarki. Do Node.js możemy wykorzystać wiele frameworków. Jednymi z najbardziej popularnych są Express.js czy Socket.io.

Szybkie MVP i skalowalność

Masz pomysł na aplikację biznesową? Chciałbyś sprawdzić czy jej podstawowe założenia spełniają potrzeby Twoich klientów? Dzięki Node.js możesz zrealizować wersję MVP projektu w bardzo krótkim czasie, a jeśli pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę, z łatwością wyskalujesz wersję podstawową do rozbudowanej!

Dowolność i swoboda

Jeżeli zachodzi taka potrzeba, Node.js umożliwia nam korzystanie z TypeScripta. Możemy pisać również klasy JavaScriptowe albo wykorzystywać typowe dla JavaScriptu funkcje. W kontekście baz danych, najczęściej z Node.js wykorzystuje się się z MongoDB, PostgreSQL czy MySQL, jednakże nie jest to wymóg!

Node.js w iMakeable

Zobacz jak wykorzystujemy Node.js w naszych projektach!

Dlaczego korzystamy z Node.js w naszych projektach? Pierwszym argumentem jest to, że Node.js jest bardzo generycznym rozwiązaniem i ma wiele zastosowań. Skalowalność i szybkość pisania małych aplikacji w Node.js jest dla nas istotna. Zazwyczaj Node.js wykorzystujemy przy budowaniu aplikacji typu API, botów zbierających dane z różnych stron internetowych czy aplikacji typu CLI (Command Line Interface Application), które ułatwiają pracę naszym programistom.

// WIĘCEJ NIŻ OCZEKUJESZ

Dlaczego my?

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy. Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji.

NASZE ZAANGAŻOWANIE
CZAS POŚWIĘCONY TWOJEMU PROJEKTOWI
ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *