Stwórzmy razem nowy projekt!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *

// może coś po coś

Poznajmy się!

Zadaj nam dowolne pytanie - z chęcią opowiemy więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. Nie musisz nic przygotowywać po swojej stronie - pomożemy Ci ułożyć plan działania lub rozjaśnimy wszelkie wątpliwości!

Możesz nas zapytać na przykład o możliwość stworzenia aplikacji, wsparcie w stworzeniu MVP produktu, usługi Product Designu czy wsparcie w zakresie stricte technologicznym. Z przyjemnością udzielimy Ci wsparcia i pomożemy rozwiązać problemy.

Naszą główną misją jest wdrażanie projektów u klientów w taki sposób, aby po zakończonym projekcie nie mieliby wątpliwości, że warto do nas wrócić z nowymi wyzwaniami, aby wspólnie je rozwiązać.

Adresy e-mail:

sales@imakeable.com

Telefon kontaktowy

+48 601 727 193

Dane spółki

iMakeable spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kapitał zakładowy 5000 zł ul. Walońska 17/80, 50-413 Wrocław NIP 8992909610 KRS 0000929222 REGON 520284897

//Zostaw nam swojego maila

Chcesz się dowiedzieć, jak dokładnie wygląda współpraca z iMakeable?

 • 01

  // ETAP I

  Pierwsze spotkanie

 • Celem pierwszego spotkania jest zebranie przez nas informacji dotyczących problemu, który trzeba rozwiązać. Staramy się podchodzić do projektów kompleksowo - „ponad” software development - i wspierać firmy, z którymi współpracujemy w projektowaniu rozwiązań istniejących problemów. Z tego względu spotkanie będzie miało bardziej charakter wywiadu dotyczącego „stanu obecnego”, dyskusji pomysłów na rozwiązanie i tego, gdzie będziemy chcieli się znajdować po projekcie. Po naszej stronie skupimy się na poznaniu specyfiki branży, procesów i sposobów działania oraz celów, jakie chcemy osiągnąć przez realizację projektu. sami, a pod koniec procesu zapoznawczego przekażemy Ci wszelkie informacje, jakie udało nam się zebrać do wglądu.

  Pierwsze spotkanie zazwyczaj nie trwa dłużej niż godzinę i przeprowadzamy je on-line przez Google Meet. Jeżeli chciałbyś skorzystać z innego komunikatora lub chciałbyś zadać nam pytania jeszcze przed spotkaniem lub chciałbyś podpisać z nami umowę NDA - daj znać poprzez formularz kontaktowy!

 • 02

  // ETAP II

  Przygotowanie specyfikacji projektu

 • Na drugim lub kilku następnych spotkaniach (w zależności od złożoności projektu) skupimy się na bardziej „niskopoziomowym”, dokładnym omówieniem konkretnych funkcjonalności lub możliwości aplikacji, od których chcielibyśmy zacząć. Na tym etapie będziemy analizowali działanie i user flow aplikacji w celu określenia zakresu MVP.

  W drugim i kolejnych spotkaniach po naszej stronie będzie brał udział Project Manager, którybędzie odpowiedzialny za realizację projektu. Wierzymy, że proces lepiej działa, gdy nasz zespół jest już wdrożony od samego początku współpracy, dzięki czemu będzie znał Twoje wszelkie obawy i będzie mógł je rozwiać.

  Celem tego etapu będzie przygotowanie materiałów do wdrożenia zespołu projektowego (Developerzy + Design), abyśmy mogli przygotować estymację kosztów i czasu realizacji projektu. Możliwe, że godzinne spotkanie może okazać się za krótkie i będzie konieczne umówienie dodatkowego spotkania – o czym poinformujemy przed spotkaniem.

 • 03

  // ETAP III

  Q&A i Brainstorming

 • Przygotujemy estymację kosztów i godzin pracy dla Twojego projektu, po dokładnym zrozumieniu Twoich celów i potrzeb. Nasz zespół projektowy, składający się z wyspecjalizowanych specjalistów, dokładnie przeanalizuje zebrane informacje, aby zapewnić precyzyjne oszacowanie. Dzięki temu unikniemy nieprzewidzianych kosztów w trakcie projektu. Dotychczas nigdy nie przekroczyliśmy naszych oszacowań kosztów.

  Przed każdym ze spotkań Q&A przygotowujemy listę pytań, aby umożliwić zapoznanie się z nią i przemyślenie odpowiedzi bez presji czasu

  Gdy nasz zespół projektowy zbierze odpowiedzi, przygotujemy szczegółową estymację projektu - podzieloną na poszczególne czynności wymagane do wdrożenia projektu. Uwzględnimy w niej wszelkie koszty związane z realizacją. Podczas współpracy z nami nie płacisz za prace Project Managera - uważamy, że nie możesz mieć obaw związanych z budżetem przeznaczonym na zarządzanie projektem i powinien on leżeć po naszej stronie.

 • 04

  // ETAP IV

  Przedstawienie rozwiązania

 • Ostatnim etapem procesu zapoznawczego jest przedstawienie przez nas oferty i estymacji godzinowej. Pracujemy głównie w modelu Time & Materials z określonym limitem kosztów – rozliczamy się comiesięcznie, zawsze za faktycznie przepracowany przez nas czas na podstawie raportów godzinowych z jasno określonymi budżetami. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w prosty sposób określić maksymalny budżety po swojej stronie i ponosisz tylko koszty związane z pracą bezpośrednio nad Twoim projektem.

  Po skończonym procesie zapoznawczym i przedstawieniu oferty określamy terminy dotyczące współpracy i przesyłamy draft umowy do analizy. Zawsze otrzymasz od nas komplet dokumentów i informacji, które uda się nam zebrać.

// Nasi klienci

Firmy, które nam zaufały

GISPartner sp. z o. o.

Dzięki wkładowi iMakeable w nasz projekt udało się nam dostarczyć skomplikowane rozwiązanie technologiczne przetwarzające ogromne ilości danych w terminie. Komunikacja z zespołem przebiegała bezproblemowo i byli zawsze dla nas dostępni. Zdecydowanie imponował nam ich za...

RKKVC

Zespół iMakeable bardzo sprawnie i dokładnie zbadał nasze potrzeby oraz dostarczył rewelacyjny projekt UX. Komunikacja i procesy były bardzo sprawne i pomogli nam nawet po zakończeniu projektu. Bardzo cenimy ich terminowość i sposób współpracy.

e-dermatolog.pl

Są zespołem otwartych, ambitnych i sprawnie pracujących osób, który jest w stanie zaproponować idealne rozwiązanie każdego zadania. iMakeable wdrożyło tworzony na miarę system rezerwacji e-wizyt, z którego korzysta wiele pacjentów.

AK Detailing

,Nieskończone pokłady cierpliwości. Komunikacja z zespołem jest bezproblemowa i nigdy nie poszli na skróty. Jasno sformułowali kamienie milowe, terminy i bardzo szybko udało się wdrożyć projekt. Nawet, gdy informacje przez nas dostarczone nie były zawsze jasne.

Mark Whittey

,,Praca iMakeable jest niesamowicie wydajna, rozmowa wstępna i planowanie było przeprowadzone z najwyższą starannością, tak, aby przedyskutować wszelkie zależności i wymagania w projekcie. Zespół po omówieniu projektu przedstawia cały plan działania i upewnia się, aby p...

SpektraChrom

Bardzo sprawna komunikacja. Jasno określone cele, terminy i szybka praca. Cierpliwość i jej nieskończone pokłady. Bez dróg na skróty, nawet gdy podsuwałem niejasne pomysły. Najważniejsze - wszystko poszło sprawnie!

Stwórzmy razem nowy projekt!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *