// OMÓWMY PROBLEMY W TWOJEJ FIRMIE!

Konsulting IT

// OMÓWMY TWÓJ PROJEKT!

Wsparcie IT dla Twojej firmy

Masz pomysł graniczący z branżą IT, ale nie masz zasobów, aby go wdrożyć? Rozważasz wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych w Twojej firmie, ale nigdy nie masz na to czasu? Czy Twój projekt już się zaczął, ale zespół sygnalizuje, że nie da rady dotrzymać terminów? Skontaktuj się z nami – możemy omówić Twój projekt i poprowadzić Cię do celu.

// WYMARZONY KONSULTING IT

Pozwól nam stworzyć Twój produkt!

Jako iMakeable ukończyliśmy ponad 20 międzynarodowych projektów, a nasi klienci są chętni do ponownego nawiązania współpracy. Niezależnie od tego, czy Twój projekt już się zaczął, skończył się czy będzie dopiero startował – możemy Ci doradzić w zakresie planowania projektów i wskazać potencjalne problemy. W ramach naszych usług prowadzimy konsulting w zakresie projektów IT – możemy Ci pomóc w rozwoju Twojego oprogramowania, zapewnić wsparcie IT dla Twojej firmy, przeszkolić zespół, przeprowadzić code review i zasugerować następne działania. Nasi doświadczeni programiści z chęcią Ci pomogą!

// NASZE DOŚWIADCZENIE

Konsulting, code review i nie tylko

Zawsze dotrzymujemy najwyższych standardów. Na dzień dzisiejszy pomagaliśmy naszym klientom w zakresie:

 • Strategicznego planowania projektów IT
 • Doradztwa HR w tworzeniu oprogramowania
 • Code reviewing aplikacji mobilnych i webowych
 • Przygotowaniu specyfikacji projektów IT
 • Audytów aplikacji webowych i mobilnych
// CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Technologie w których pracujemy

Jako iMakeable ukończyliśmy wiele projektów aplikacji mobilnych i webowych w technologiach takich jak React.js, Angular, Python, Node.js czy Java, a nasz zespół nie ogranicza się tylko do nich. Możemy Ci doradzić lub sprawdzić kod Twojej aplikacji i szczegółowo omówić wszystkie kwestie, które zwróciły naszą uwagę.

React.js

React.js jest technologią frontendową opartą na JavaScript, z której korzystamy do budowy rozbudowanych interfejsów użytkownika w aplikacjach webowych.

Java

Java to język programowania, który w szczególny sposób sprawdza się w projektach o dużej skali, gdzie system ma być udostępniony dla szerokiej rzeszy użytkowników ze względu na łatwiejsze utrzymanie i skalowalność aplikacji.

Flutter

Flutter to framework do tworzenia aplikacji mobilnych opracowany przez Google, który pozwala na jednoczesne tworzenie aplikacji na platformy Android i iOS.

React Native

React Native to nasze narzędzie do tworzenia natywnych aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android. React Native umożliwia nam budowanie aplikacji, które są nie tylko wydajne i responsywne, ale również elastyczne i łatwe w utrzymaniu.

Python

Python jest technologią backendową, w której możemy stworzyć skomplikowaną logikę aplikacji w krótkim czasie, a następnie w prosty sposób ją rozbudowywać o kolejne funkcjonalności.

// ZOBACZ JAK TWORZYMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH PROBLEMÓW!

Konsulting IT z iMakeable

 • 01

  Umówienie rozmowy

 • Na początku współpracy przygotowujemy specyfikację projektu zawierającą szczegółowy spis potrzeb naszych Klientów, za których spełnienie będziemy odpowiedzialni. Prezentujemy szczegółowy plan pracy z dobrze określonym budżetem na każde zadanie w projekcie. W tym miejscu określamy obowiązujące nas terminy i daty okresowych spotkań na których będziemy pokazywać rezultaty naszej pracy. Na końcu podpisujemy umowę, która określa nasze zobowiązania wobec klientów.

 • 02

  Rozpoczęcie projektu

 • Po podpisaniu umowy przygotowujemy wszystkie media, których będziemy używać pracy - takich jak Slack, Trello, Gitlab lub inne. Gdy wszystko będzie gotowe, rozpoczynamy prace i przygotowujemy pierwszy raport opisujący potencjalne problemy, które zdążyliśmy zauważyć i którym przyjrzymy się dokładniej. Nasi klienci zawsze mają pełny wgląd w naszą pracę - wierzymy, że powinieneś być zawsze poinformowany o obecnym statusie swojego projektu.

 • 03

  Rozwój projektu

 • W tym miejscu wykonujemy swoją pracę - jak na przykład sprawdzenie kodu Twojej aplikacji, przygotowanie specyfikacji projektowej czy rozwój oprogramowania. Przygotowujemy szczegółowe raporty, w których omawiamy już wykonane prace, opisujemy, czym obecnie się zajmujemy i co pozostało do zrobienia. Zawsze przygotowujemy dokładną listę problemów, które napotkaliśmy i będą musiały zostać rozwiązane. Przede wszystkim - rozwiążemy te problemy!

 • 04

  Oddanie gotowego projektu w ręce zadowolonego klienta

 • Po skończeniu prac w projekcie, implementacji naszych rozwiązań i upewnieniu się, że wszystko przebiegło pomyślnie zyskujemy następnego zadowolonego Klienta!

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *