O naszej firmie
// DLACZEGO MY?

Poznajmy się!

Jako iMakeable współpracujemy z firmami z wielu różnych branż. Nasze działania mają na celu usprawnienie pracy Twojej firmy poprzez implementację spersonalizowanego, “stworzonego na wymiar” oprogramowania, designu produktu, QA i konsultacji.

Jedną z wielu zalet współpracy z nami jest to, że nasi pracownicy pochodzą z wielu środowisk – od tworzenia software’u, branży HR, konsultingu biznesowego poprzez oprogramowanie do produkcji muzyki i symulacji kwantowomechanicznych układów w nanoskali (serio!) i wielu innych. Jesteśmy pewni, że w pełni zrozumiemy Twoje potrzeby.

Doświadczenie

Pracowaliśmy nad ponad 57 projektami ze stuprocentowym zadowoleniem naszych klientów

Błyskawiczna pomoc

Średni czas naszej odpowiedzi to mniej niż 3 godziny. Jeśli potrzebujesz pilnie pomocy w Twoim projekcie - zawsze jesteśmy gotowi.

ŚREDNI STAŻ PRACY
PROJEKTY
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
NIEDOSTARCZONE PROJEKTY
// CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Zapewniamy szeroki wachlarz usług IT dopasowany do Twoich konkretnych potrzeb

Aplikacje webowe

Tworzymy aplikacje webowe, które uczynią Twoją codzienną pracę prostszą.

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne zaprojektowane na iOS, Android i inne systemy oraz urządzenia.

UI/UX Design

Projektujemy nowoczesne, schludne i intuicyjne interfejsy użytkownika.

QA i testy oprogramowania

Nasz wieloetapowy proces testowania daje nam pewność, że tworzone przez nas aplikacje są w 100% funkcjonalne.

Konsultacje IT

W ramach naszych usług prowadzimy konsultacje dotyczące projektów IT. Możemy pomóc w stworzeniu oprogramowania, przeszkolić Twój zespół i zasugerować następne kroki.

Doświadczony zespół

Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonego programisty (lub całego zespołu!) w Twoim projekcie - daj nam znać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia na kilka miesięcy, czy nawet jeden dzień.

// SPRAWDŹ JAK STWORZYMY ROZWIĄZANIE DO TWOICH PROBLEMÓW!

Projektowanie aplikacji w iMakeable

01
Omówienie potrzeb

Na samym początku współpracy sporządzamy z Klientem dokładną specyfikację projektu i określamy wszelkie szczegółowe funkcjonalności, jakie powinna zawierać aplikacja i minimalna wersja produkcyjna (MVP).

02
Przygotowanie planu i podpisanie umowy

Przedstawiamy wyszczególniony plan i budżet kolejnych działań - od przygotowania makiet interfejsu, przez implementację rozwiązań technologicznych do uruchomienia aplikacji w środowisku produkcyjnym. Określamy termin okresowych spotkań, na których prezentujemy postępy i podpisujemy umowę uwzględniającą nasze zobowiązania wobec Klienta.

03
Tworzenie makiet aplikacji

W pierwszym etapie prac nad aplikacją tworzymy poglądowe makiety interfejsu użytkownika, w których przedstawiamy design graficzny oraz funkcjonalny aplikacji. Naszym zadaniem jest stworzenie unikalnych projektów graficznych, które będą oryginalne, ponadczasowe i wyróżniające się w odczuciu użytkownika. Jesteśmy przekonani, że się Wam spodobają.

04
Tworzenie aplikacji

Po akceptacji makiet interfejsu i ustaleniu specyfikacji projektu zaczynamy pracę nad kodem aplikacji. Na tym etapie przygotowujemy iteracje związane z pracami programistycznymi i prezentujemy działające funkcjonalności w określonych wcześniej ramach czasowych. Każdą listę funkcjonalności dostarczamy w małych iteracjach. Są to regularne przedziały czasowe, w których wspólnie z klientem ustalamy jakie zadania powinny zostać wykonane.

05
Testowanie aplikacji

Po przeprowadzeniu testów jednostkowych i integracyjnych kolejnych funkcjonalności wydajemy aplikację na serwer testowy w pierwszej wersji MVP. Po przetestowanej wersji MVP tworzymy dla naszego klienta środowisko testowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie na bieżąco dostarczać małe, działające funkcjonalności, a klient może szybko nauczyć się korzystania z aplikacji.

06
Oddanie gotowej aplikacji w ręce zadowolonego klienta

Po zakończeniu wdrożenia aplikacji i upewnieniu się, że wszystko przebiegło pomyślnie zyskujemy zadowolonego ze współpracy Klienta.