// ZAJMIEMY SIĘ TYM

Outsourcing usług IT z Wrocławia

// ROZWÓJ TWOJEGO PROJEKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI IT

Outsourcing specjalistów IT

Jest wiele przypadków, w których Twoja firma mogłaby czerpać korzyści z outsourcowania specjalistów IT. Jeśli potrzebujesz szybko powiększyć swój zespół, nasi specjaliści idealnie wpasują się w Twój projekt. Możemy zapewnić kontrakty zarówno krótko jak i długoterminowe, lub całkowicie przejąć Twój projekt.

Jeśli szukasz dodatkowych programistów, inżynierów DevOps, testerów, projektantów lub project managerów – dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe usługi outsourcingowe w branży IT. Dokładnie wiemy w jaki sposób powinien wyglądać taki rodzaj współpracy. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz pracowników zdalnie czy na miejscu, na jeden dzień czy kilka lat – daj nam znać. Możemy stworzyć również cały zespół do Twojego projektu IT.

// POMOŻEMY CI Z TWOIM PROJEKTEM!

Outsourcing w IT nigdy nie był prostszy

Z chęcią Ci pomożemy.

Nasz plan pracy jest bardzo prosty. Potrzebujemy jedynie kilku informacji:

 • W czym moglibyśmy Ci pomóc?
 • W jakim wymiarze godzin w tygodniu potrzebujesz pomocy?
 • Jak długo chciałbyś, żeby trwała nasza współpraca?
 • Kiedy możemy zaczynać?

To wszystko. W zależności od przypadku, możemy pomóc z drobnymi zadaniami na kilka dni lub z dużym projektem IT trwającym kilka lat. Możemy współpracować w wymiarze pełnoetatowym lub kilka godzin tygodniowo. Nasz zespół składa się ze specjalistów w wielu technologiach – od Frontend developerów (Angular, React.js, JavaScript i inne) przez Backend developerów (Node.js, Python) do inżynierów DevOps. Możemy również zapewnić wsparcie doświadczonych project managerów i team leaderów, którzy prowadzili już wiele projektów.

Z naszej strony współpraca będzie prowadzona przez koordynatora projektu, który zaplanuje wszystkie działania, dopasuje najlepiej pasujących pracowników do projektu i pozostanie z Tobą w kontakcie. Outsourcing projektów IT z iMakeable pozwala nie tylko na szybkie powiększenie zespołu, ale również na szeroki wybór z wielu specjalistów.

//proces outsourcingu w iMakeable

Proces w Outsourcingu

01

// ETAP I - ZAPOZNANIE

Umówienie rozmowy zapoznawczej

  • Konsultacje i określenie celów biznesowych
  • Analiza i planowanie projektu
  • User research
WIĘCEJ

02

// ETAP II - KICKOFF

Przesłanie CV

  • Konfiguracja narzędzi
  • Podsumowanie założeń projektowych
  • Przedstawienie zespołu specjalistów
WIĘCEJ

03

// Etap III - Development

Umówienie screeningu z developerem

  • Sprint planning - planowanie iteracji i przydzielenie zadań
  • Design i Development
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
WIĘCEJ

04

// Etap IV - Dostarczenie projektu

Wasza decyzja o współpracy.

  • Zbieranie danych z narzędzi analitycznych
  • Przekazanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Zbieranie feedbacku użytkowników
WIĘCEJ
// W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Pracuj z doświadczonymi specjalistami IT!

W iMakeable projektujemy aplikacje webowe w technologiach takich jak React.js, Angular, Python, Node.js, React Native, Kotlin, Swift czy Java, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tych technologii. Możemy zaproponować Ci pomoc doświadczonych testerów, DevOpsów, Frontend czy Backend developerów lub nawet project managerów, którzy zaopiekują się Twoim projektem. W międzyczasie będziesz mógł się zająć ważnymi dla Ciebie i Twojej firmy rzeczami. Cena usługi będzie zależała od konkretnego przypadku.

// DLACZEGO MY?

Dlaczego MVP development z iMakeable?

 • 01

  Oferujemy usługi nakierowane na sukces produktów

 • Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach sam software development i gotowa aplikacja to często za mało, aby osiągnąć założone cele. W iMakeable zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji jako partnerów biznesowych i pomocy w rozwiązaniu problemów startupów i firm w najszerszym możliwym zakresie - od weryfikacji pomysłu, przez Product Design, development, aż do wsparcia w skalowaniu rozwiązań i układania procesów marketingu oraz sprzedaży. Dzięki współpracy z nami nie musisz szukać wielu różnych wykonawców - jesteśmy w stanie Ci pomóc w większości problemów, jakie napotykają startupy i przedsiębiorstwa.

 • 02

  Najwyższe standardy tworzenia oprogramowania

 • Nasza praca wymaga od nas stałej kontroli jakości tworzonego przez nas kodu - z tego względu nad każdym projektem czuwa specjalista na poziomie seniora, który zrealizował przynajmniej kilkanaście projektów w swojej karierze. Przeprowadzamy regularne Code Review, które muszą zaakceptować przynajmniej dwie inne osoby. W każdym projekcie korzystamy przynajmniej z trzech środowisk - developerskiego, przedprodukcyjnego i produkcyjnego - i dzięki naszym procesom zapewnienia jakości wiemy, że środowisko produkcyjne będzie wolne od błędów.

 • 03

  Zweryfikowany zespół

 • Znamy swoje produkty i dbamy o ciągły rozwój naszego zespołu. Mamy stałe zespoły developerów do każdego projektu, więc dalszy ich rozwój nie jest dla nas żadnym problemem. Dzięki dopracowanemu procesowi rekrutacji możemy mieć pewność, że nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie o zgodnej z naszą kulturze pracy. Co kwartał weryfikujemy też nasze kompetencje, przez co wiemy, w jakim kierunku powinniśmy się rozwijać.

 • 04

  Agile Development

 • Pracujemy według metodyki Agile, którą dopracowaliśmy pod konkretne potrzeby naszych dotychczasowych klientów. Dostosujemy się do zmian i potrzeb, które powstaną podczas współpracy. Zazwyczaj pracujemy w dwutygodniowych iteracjach - a po każdej iteracji otrzymasz od nas gotowe funkcjonalności, które stopniowo złożą się na kompletną aplikację.

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *