// ZAJMIEMY SIĘ TYM

Outsourcing usług IT z Wrocławia

// ROZWÓJ TWOJEGO PROJEKTU Z NASZYMI SPECJALISTAMI IT

Outsourcing specjalistów IT

Jest wiele przypadków, w których Twoja firma mogłaby czerpać korzyści z outsourcowania specjalistów IT. Jeśli potrzebujesz szybko powiększyć swój zespół, nasi specjaliści idealnie wpasują się w Twój projekt. Możemy zapewnić kontrakty zarówno krótko jak i długoterminowe, lub całkowicie przejąć Twój projekt.

Jeśli szukasz dodatkowych programistów, inżynierów DevOps, testerów, projektantów lub project managerów – dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe usługi outsourcingowe w branży IT. Dokładnie wiemy w jaki sposób powinien wyglądać taki rodzaj współpracy. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz pracowników zdalnie czy na miejscu, na jeden dzień czy kilka lat – daj nam znać. Możemy stworzyć również cały zespół do Twojego projektu IT.

Outsourcuj najlepszych programistów z iMakeable!
// POMOŻEMY CI Z TWOIM PROJEKTEM!

Outsourcing w IT nigdy nie był prostszy

Z chęcią Ci pomożemy.

Nasz plan pracy jest bardzo prosty. Potrzebujemy jedynie kilku informacji:

  • W czym moglibyśmy Ci pomóc?
  • W jakim wymiarze godzin w tygodniu potrzebujesz pomocy?
  • Jak długo chciałbyś, żeby trwała nasza współpraca?
  • Kiedy możemy zaczynać?

To wszystko. W zależności od przypadku, możemy pomóc z drobnymi zadaniami na kilka dni lub z dużym projektem IT trwającym kilka lat. Możemy współpracować w wymiarze pełnoetatowym lub kilka godzin tygodniowo. Nasz zespół składa się ze specjalistów w wielu technologiach – od Frontend developerów (Angular, React.js, JavaScript i inne) przez Backend developerów (Node.js, Python) do inżynierów DevOps. Możemy również zapewnić wsparcie doświadczonych project managerów i team leaderów, którzy prowadzili już wiele projektów.

Z naszej strony współpraca będzie prowadzona przez koordynatora projektu, który zaplanuje wszystkie działania, dopasuje najlepiej pasujących pracowników do projektu i pozostanie z Tobą w kontakcie. Outsourcing projektów IT z iMakeable pozwala nie tylko na szybkie powiększenie zespołu, ale również na szeroki wybór z wielu specjalistów.

Wspomóż swój projekt z pracownikami z iMakeable!
// W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Pracuj z doświadczonymi specjalistami IT!

W iMakeable projektujemy aplikacje webowe w technologiach takich jak React.js, Angular, Python, Node.js, React Native, Kotlin, Swift czy Java, ale nie ograniczamy się wyłącznie do tych technologii. Możemy zaproponować Ci pomoc doświadczonych testerów, DevOpsów, Frontend czy Backend developerów lub nawet project managerów, którzy zaopiekują się Twoim projektem. W międzyczasie będziesz mógł się zająć ważnymi dla Ciebie i Twojej firmy rzeczami. Cena usługi będzie zależała od konkretnego przypadku.

// ZOBACZ JAK TWORZYMY ROZWIĄZANIA DO TWOICH PROBLEMÓW!

Outsourcing IT z iMakeable

01
Umówienie rozmowy

Na początku współpracy przygotowujemy specyfikację projektu zawierającą szczegółowy spis potrzeb naszych Klientów, za których spełnienie będziemy odpowiedzialni. Prezentujemy szczegółowy plan pracy z dobrze określonym budżetem na każde zadanie w projekcie. W tym miejscu określamy obowiązujące nas terminy i daty okresowych spotkań na których będziemy pokazywać rezultaty naszej pracy. Na końcu podpisujemy umowę, która określa nasze zobowiązania wobec klientów.

02
Rozpoczęcie projektu

Po podpisaniu umowy przygotowujemy wszystkie media, których będziemy używać do pracy - takich jak Slack, Trello, Gitlab lub inne. Gdy wszystko będzie gotowe, rozpoczynamy pracę. Nasi klienci zawsze mają pełny wgląd w to, co robimy - wierzymy, że powinieneś być zawsze poinformowany o obecnym statusie swojego projektu.

03
Rozwój projektu

W tym miejscu wykonujemy swoją pracę - Przygotowujemy szczegółowe raporty, w których omawiamy już wykonane prace, opisujemy, czym obecnie się zajmujemy, co pozostało do zrobienia i ile nasi pracownicy przepracowali godzin w Twoim projekcie. Zawsze przygotowujemy dokładną listę problemów, które napotkaliśmy i będą musiały zostać rozwiązane. Przede wszystkim - rozwiążemy te problemy!

04
Oddanie gotowego projektu w ręce zadowolonego klienta

Po skończeniu prac w projekcie, implementacji naszych rozwiązań i upewnieniu się, że wszystko przebiegło pomyślnie zyskujemy następnego zadowolonego Klienta!

// ZRÓBMY COŚ RAZEM!

Omówmy Twój projekt!

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy. Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji

NASZE ZAANGAŻOWANIE
CZAS POŚWIĘCONY TWOJEMU PROJEKTOWI
ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *