MVP Development

Masz pomysł na aplikację, ale nie wiesz, czy przyniesie zyski?

Dzięki naszemu MVP Development możesz przetestować swój pomysł biznesowy w krótkim czasie i niskim kosztem. Dzięki nam unikniesz ryzyka inwestycji w pełnowymiarową aplikację, która może okazać się nietrafionym rozwiązaniem. Z nami nie musisz ryzykować – postaw na pewność i skorzystaj z naszych usług!

Szybkie poznanie potrzeb i oczekiwań użytkowników

Większa satysfakcja z produktu końcowego

Mniejsze ryzyko inwestycji

Szybkie pozyskanie pierwszych użytkowników

Niższe koszty

// Gdzie możemy pomóc?

MVP Development - kiedy warto stworzyć MVP?

 • 01

  Chcesz niskim kosztem sprawdzić, czy Twój pomysł na aplikację jest dobry

 • 02

  Posiadasz wstępną wizję aplikacji, która może rozwiązać problemy jej odbiorców, ale nie jest ona dopracowana

 • 03

  Nie wiesz jak rozpocząć prace nad aplikacją i potrzebujesz wsparcia zespołu, który robił to wiele razy

 • 04

  Chcesz jak najszybciej osiągnąć product-market fit i zweryfikować założenia biznesowe i zminimalizować ryzyko niepowodzenia projektu

 • 05

  Nie posiadasz dedykowanego zespołu, który może od początku do końca stworzyć MVP aplikacji

 • 06

  Nie chcesz przeznaczać budżetu na utrzymanie zespołu nie mając pewności, że projekt się zwróci

 • 07

  Chcesz skrócić time-to-market i potrzebujesz wsparcia w stworzeniu MVP, aby zademonstrować trakcję inwestorom

 • 08

  Chcesz rozwinąć swoją istniejącą aplikację i potrzebujesz skonsultować swoją strategię rozwoju

Dzięki MVP Development minimalizujesz ryzyko, maksymalizując zyski

Minimalizacja ryzyka inwestycyjnego - dzięki zastosowaniu strategii MVP, przedsiębiorcy mają możliwość przetestowania swojej koncepcji biznesowej na mniejszą skalę, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka inwestycyjnego przed pełnym wdrożeniem aplikacji.

Weryfikacja założeń biznesowych - MVP Development umożliwia weryfikację założeń biznesowych przedsiębiorstwa na wczesnym etapie. Dzięki temu można uniknąć błędów w planowaniu i oszacowaniu kosztów, a także dostosować się do potrzeb rynku.

Szybsze wdrożenie - MVP Development pozwala na szybsze wdrożenie aplikacji na rynek, co oznacza, że przedsiębiorcy mogą szybciej generować zyski i przetestować swoją koncepcję biznesową na rynku. To oznacza, że przedsiębiorcy mają szansę osiągnąć sukces wcześniej niż w przypadku tradycyjnego podejścia do developmentu.

Wysoka jakość produktu - pomimo krótkiego czasu realizacji, MVP Development umożliwia stworzenie wysokiej jakości produktu, który jest łatwy w utrzymaniu i rozwoju.

// KIEDY I PO CO

MVP Development to standard jakości i bezpieczeństwo inwestycji

Możliwość wczesnego testowania i uzyskania feedbacku od użytkowników

Możliwość wczesnego testowania i uzyskania feedbacku od użytkowników - Dzięki temu, że MVP jest gotowe do użycia, możesz przetestować swoją aplikację na rzeczywistych użytkownikach i otrzymać cenne informacje zwrotne, które pozwolą Ci dostosować aplikację do potrzeb użytkowników.

Wsparcie procesu decyzyjnego

Wsparcie procesu decyzyjnego - Dzięki MVP masz możliwość weryfikacji swoich założeń biznesowych i wyboru najlepszej strategii rozwoju aplikacji, co pozwala na dokonanie świadomej i przemyślanej decyzji.

Oszczędność czasu i kosztów

Oszczędność czasu i kosztów - Tworzenie pełnej aplikacji wymaga znacznie większego nakładu pracy i czasu. Dzięki MVP można uniknąć marnowania zasobów na projekt, który nie ma szans na sukces, lub po prostu uniknąć kosztów stworzenia pełnej aplikacji.

Budowanie wizerunku marki

Budowanie wizerunku marki - Przygotowanie dobrze zaprojektowanego MVP może pomóc w budowaniu wizerunku marki i przyciągnięciu uwagi potencjalnych klientów, inwestorów czy partnerów biznesowych.

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *

// Dlaczego warto z nami współpracować?

MVP Development - jak wygląda współpraca z nami?

// Proces tworzenia MVP

MVP Development - jak przebiega tworzenie aplikacji?

01

// ETAP I - ZAPOZNANIE

Wspólnie zaplanujemy MVP projektu!

  • Konsultacje i określenie celów biznesowych
  • Analiza i planowanie projektu
  • User research
WIĘCEJ

Bazując na naszym doświadczeniu wypracowaliśmy skuteczny proces, dzięki któremu zbierzemy wszystkie potrzebne informacje, aby przygotować ofertę i szczegółową estymację kosztów projektu.

Na tych spotkaniach określimy wspólnie z Tobą i naszym zespołem specjalistów:

 • Sposób komunikacji
 • Cel projektu oraz problem, jaki ma rozwiązywać aplikacja
 • Potencjalne wyzwania, które razem pokonamy
 • Specyfikację projektową i zakres funkcjonalności w MVP
 • Wybór podstawowych technologii, których użyjemy w projekcie
 • Estymację kosztów projektu i formę współpracy

Z reguły proces nie zajmuje dłużej niż 2 tygodnia. Zazwyczaj potrzebujemy około 3 spotkań z tobą, aby przygotować estymację - ale ich ilość może być różna w zależności od złożoności projektu. Po otrzymaniu estymacji kosztów podejmiemy decyzję o dalszej współpracy.

02

// ETAP II - KICKOFF

Rozpocznijmy pracę nad MVP!

  • Konfiguracja narzędzi
  • Podsumowanie założeń projektowych
  • Przedstawienie zespołu specjalistów
WIĘCEJ

Każdy projekt MVP rozpoczynamy od spotkania z zespołem specjalistów, na którym podsumujemy cele i założenia projektu oraz określimy roadmapę funkcjonalności. Poznasz również rolę każdego specjalisty w projekcie. Określimy także metody planowania prac i komunikacji wewnątrz projektu oraz przeprowadzimy Cię przez następne kroki.

03

// ETAP III - DEVELOPMENT (DWUTYGODNIOWE ITERACJE)

Stwórzmy Twój produkt!

  • Sprint planning - planowanie iteracji i przydzielenie zadań
  • Design i Development
  • Przygotowanie scenariuszy testowych
WIĘCEJ

Podczas developmentu planujemy i przydzielamy zadania specjalistom w projekcie. Rozpoczynamy pracę nad designem i funkcjonalnościami aplikacji, a następnie weryfikujemy ich działanie. Na koniec każdej iteracji wdrażamy inkrementalnie kolejne funkcjonalności i prezentujemy rezultaty naszej pracy podczas regularnych spotkań demo. Po każdej iteracji analizujemy wdrożone funkcji i planujemy kolejną - aż do realizacji wszystkich zadań w projekcie. Jeżeli zajdzie potrzeba zmodyfikowania zakresu projektu - dodajemy zadania do następnej iteracji

04

// ETAP IV - DOSTARCZENIE PROJEKTU

Pokażmy użytkownikom nasz projekt!

  • Zbieranie danych z narzędzi analitycznych
  • Przekazanie dokumentacji technicznej i projektowej
  • Zbieranie feedbacku użytkowników
WIĘCEJ

Wdrażamy gotową aplikację na środowisko produkcyjne, aby dać do niej dostęp docelowym użytkownikom. Przekazujemy stworzoną podczas prac dokumentację techniczną - zawierającą szczegółowy opis stworzonego przez nas kodu oraz projektową - opisującą działanie stworzonych przez nas funkcjonalności. Planujemy w jaki sposób chcemy zbierać informacje zwrotne od użytkowników aplikacji.

05

// ETAP V - DALSZY ROZWÓJ PROJEKTU

Stwórzmy nowe funkcjonalności dla Twoich użytkowników!

  • Planowanie zmian i nowych funkcjonalności w oparciu o zebrane dane
  • Utrzymanie aplikacji
  • Współpraca przy kolejnych etapach projektu
WIĘCEJ

Po zebraniu informacji zwrotnych od użytkowników i danych z narzędzi analitycznych sprawdzamy, czy oczekiwania użytkowników zostały spełnione. Na tym etapie weryfikujemy, czy założenia i cele biznesowe projektu MVP zostały osiągnięte i w razie potrzeby planujemy zmiany w taki sposób, aby je zrealizować. Po zweryfikowaniu product-market fit tworzymy nowe funkcjonalności, które rozszerzą projekt MVP do kompleksowego rozwiązania dla użytkowników. Udzielamy również wsparcia w projektowaniu procesów wewnątrz Twojego projektu i pomagamy ułożyć sprzedaż oraz marketing aplikacji.

// NASI KLIENCI

Firmy, które nam zaufały

GISPartner sp. z o. o.

Dzięki wkładowi iMakeable w nasz projekt udało się nam dostarczyć skomplikowane rozwiązanie technologiczne przetwarzające ogromne ilości danych w terminie. Komunikacja z zespołem przebiegała bezproblemowo i byli zawsze dla nas dostępni. Zdecydowanie imponował nam ich za...

RKKVC

Zespół iMakeable bardzo sprawnie i dokładnie zbadał nasze potrzeby oraz dostarczył rewelacyjny projekt UX. Komunikacja i procesy były bardzo sprawne i pomogli nam nawet po zakończeniu projektu. Bardzo cenimy ich terminowość i sposób współpracy.

e-dermatolog.pl

Są zespołem otwartych, ambitnych i sprawnie pracujących osób, który jest w stanie zaproponować idealne rozwiązanie każdego zadania. iMakeable wdrożyło tworzony na miarę system rezerwacji e-wizyt, z którego korzysta wiele pacjentów.

AK Detailing

,Nieskończone pokłady cierpliwości. Komunikacja z zespołem jest bezproblemowa i nigdy nie poszli na skróty. Jasno sformułowali kamienie milowe, terminy i bardzo szybko udało się wdrożyć projekt. Nawet, gdy informacje przez nas dostarczone nie były zawsze jasne.

Mark Whittey

,,Praca iMakeable jest niesamowicie wydajna, rozmowa wstępna i planowanie było przeprowadzone z najwyższą starannością, tak, aby przedyskutować wszelkie zależności i wymagania w projekcie. Zespół po omówieniu projektu przedstawia cały plan działania i upewnia się, aby p...

SpektraChrom

Bardzo sprawna komunikacja. Jasno określone cele, terminy i szybka praca. Cierpliwość i jej nieskończone pokłady. Bez dróg na skróty, nawet gdy podsuwałem niejasne pomysły. Najważniejsze - wszystko poszło sprawnie!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *