SPIS TREŚCI

  Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę do outsourcingu usług IT?

  Cyfrowe rozwiązania stanowią bez wątpienia jedną z najprostszych metod na zwiększenie wydajności w firmie. Z tego powodu coraz więcej przedsiębiorstw potrzebuje profesjonalnego zaplecza informatycznego i wsparcia wykwalifikowanych specjalistów IT. Rozważasz wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych dla swojego biznesu, ale brakuje Ci zasobów do ich realizacji? A może Twój projekt już trwa, ale natłok zadań sprawia, że zespół, którym obecnie dysponujesz, nie jest w stanie dotrzymać ustalonych terminów? Niezależnie od tego, czy Twój pomysł jest już w trakcie realizacji, czy znajduje się jedynie na etapie planowania koncepcyjnego, profesjonalny outsourcing usług IT może być właśnie dla Ciebie. Pojawia się zatem pytanie, jak wybrać odpowiedniego partnera do outsourcingu IT? Na co zwrócić uwagę przed oddelegowaniem zadań zewnętrznej firmie?

  Outsourcing IT – dlaczego możesz go potrzebować?

  Branża IT należy do najszybciej rozwijającego się sektora usług, co sprawia, że kompleksowa opieka programistyczna wymaga wsparcia wykwalifikowanego zespołu ekspertów o wysoce specjalistycznych umiejętnościach. Nie każdy jednak ma możliwości do tego, by zorganizować rozbudowany dział IT wewnątrz własnej organizacji. Z tego powodu rosnącym zainteresowaniem cieszy się outsourcing usług IT.

  Jeśli pracujesz nad ważnym projektem i potrzebujesz powiększyć swój zespół o wyspecjalizowanych pracowników IT, outsourcing może okazać się dla Ciebie doskonałą formą współpracy. Decydując się na to rozwiązanie, zyskasz dostęp do doświadczonych ekspertów, a jednocześnie będziesz mieć większy wpływ na zarządzanie zespołem. Oprócz tego, że znacząco zoptymalizujesz koszty, otrzymasz również możliwość skupienia się w najwyższej mierze na swojej podstawowej działalności i jej sukcesywnym rozwijaniu. W iMakeable dbamy o to, by Klient zawsze otrzymywał kompleksowe wsparcie, dlatego współpraca z nami to gwarancja sprawnej realizacji projektu przy asyście specjalistów o różnorodnych umiejętnościach. Dzięki doświadczeniu w wielu rozmaitych branżach możemy zaoferować wszechstronny zespół, który zrozumie specyfikę projektu i w pełni dostosuje się do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

  Potrzebujesz zewnętrznego zespołu IT? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci.

  Oświadczam, że wysłanie wiadomości przez formularz kontaktowy jest działaniem potwierdzającym zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności

  O czym pamiętać przy wyborze firmy do outsourcingu IT?

  Zespół

  Na powodzenie projektu IT składa się efektywna współpraca wielu specjalistów. Warto zatem stawiać na firmy, które mogą pochwalić się kompetentną, rozbudowaną kadrą. Mając w zespole projektowym wysokiej klasy programistów, inżynierów DevOps, projektantów UX/UI i testerów, znacznie zminimalizujesz ryzyko niepożądanej awarii lub niedotrzymania terminu. Wiemy również, jak ważny w procesie projektowania produktu cyfrowego jest doświadczony project manager, który będzie na bieżąco weryfikował postępy prac i pomagał skutecznie rozwiązywać pojawiające się blokery. Z tego powodu w iMakeable zawsze oferujemy wsparcie koordynatora projektu, który dokładnie zaplanuje harmonogram kolejnych działań i dopasuje odpowiednich specjalistów do ich realizacji, a także będzie pozostawał w stałym kontakcie z Klientem. W naszej pracy stawiamy bowiem na transparentność i dobrą komunikację.

  Znajomość technologii

  Wybierając firmę do outsourcingu IT, warto stawiać na specjalistów, którzy potrafią dostosować wykorzystywane technologie i narzędzia do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Mimo że w codziennej pracy projektujemy m.in. w React.js, Angular, Kotlin, Java czy Swift, to nigdy nie ograniczamy się wyłącznie do kilku wybranych technologii. Jeśli dotychczas pracowałeś nad projektem, wykorzystując inne środowisko, możesz być pewien, że znajdziesz u nas specjalistów, którzy sprostają Twoim wymaganiom.

  Jeśli Twój projekt ma skomplikowaną logikę biznesową, nasi backend developerzy mogą programować np. w Pythonie, który dzięki świetnym frameworkom pozwala na precyzyjną implementację niezbędnych funkcji. Natomiast w przypadku, gdy chcesz stworzyć np. aplikację typu API, możemy zaproponować pracę w technologii Node.js. W trakcie specyfikacji projektu i wstępnych ustaleń przedstawimy Ci szczegółowo zalety i zasadność wykorzystania poszczególnych rozwiązań tak, abyś mógł świadomie zdecydować się na technologię adekwatną do wymagań Twojego projektu.

  Elastyczne warunki współpracy

  Potrzebujesz dodatkowych specjalistów IT do projektu, którego realizacja zaplanowana jest na kilka lat? A może przeciwnie: jeden z etapów podejmowanego przedsięwzięcia wymaga wsparcia ze strony zewnętrznych ekspertów i potrzebujesz ich jedynie na kilka dni? Jako iMakeable możemy pomóc Ci w obu przypadkach. Mamy doświadczenie w outsourcingu usług IT, dlatego dokładnie wiemy, w jaki sposób powinien wyglądać taki rodzaj współpracy. Podejmujemy się zatem współprac zarówno krótko-, jak i długoterminowych. Nie ma również znaczenia, czy potrzebujesz pracowników zdalnie, czy na miejscu w Twoim biurze. Dodatkowo możesz liczyć na szczegółowe raporty z postępów naszych prac i swobodny wgląd w jej kolejne etapy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pozostawimy Cię z gotowym, w pełni działającym produktem.

  Kategorie
  Najnowsze posty
  Tagi

  Stwórzmy razem nowy projekt!

  Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy. Od samego początku będzie się opiekował Tobą Maks Konarski - nasz CEO/Co-founder, który posiada wieloletnie doświadczenie jako Software Developer i Konsultant IT, który przedstawi Ci zespół specjalistów już na następnym spotkaniu - i wspólnie doprecyzujemy zakres funkcjonalności, jakie powinno zawierać MVP. Przygotowane podczas spotkań materiały posłużą nam do wykonania estymacji kosztów, które przedstawimy Ci nie później niż w 3 tygodnie po zgłoszeniu mailowym.

  Omówmy szczegóły Twojego projektu!

  Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *