SPIS TREŚCI

  The Manifest ogłasza iMakeable jedną z najczęściej recenzowanych agencji designu we Wrocławiu!

  W erze cyfrowej design odgrywa kluczową rolę! Wiele firm wykorzystuje design do dalszego ulepszania swojego marketingu i reklamy, podczas gdy inne wykorzystują go do doskonalenia swoich rozwiązań cyfrowych. Bez względu na to, do czego lub gdzie zamierzacie użyć designu, zawsze ważne jest partnerstwo z profesjonalistą, który może was wesprzeć i prowadzić przez cały proces. Taką firmą jest iMakeable!

  Jesteśmy iMakeable, firmą konsultingową i deweloperską z siedzibą w Polsce, z zespołem liczącym ponad 20 członków. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości MVP oraz niestandardowych rozwiązań oprogramowania dla startupów i małych i średnich przedsiębiorstw. W iMakeable naszym głównym celem jest tworzenie dedykowanych rozwiązań internetowych i mobilnych, stworzonych tak, aby pomóc wam osiągnąć wasze cele jak najszybciej.

  W związku z powyższym, nasz zespół z ogromną radością ogłasza, że zostaliśmy niedawno uznani przez The Manifest za jedną z najczęściej recenzowanych agencji designu we Wrocławiu! Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że możemy podzielić się tą niesamowitą wiadomością z wszystkimi. To wyróżnienie jest wynikiem naszego zaangażowania w doskonałość i wysiłków naszego zespołu, by dostarczać najlepsze rozwiązania naszym klientom.

  The Manifest, dla tych, którzy jeszcze go nie znają, to platforma do wymieniania się informacjami o firmach oraz blog B2B, który ma na celu gromadzenie i weryfikowanie twardych danych, wiedzy ekspertów i praktycznych porad, których potrzebujesz, aby budować swoją markę i rozwijać swój biznes - dostarczając praktycznej mądrości biznesowej, która manifestuje się w twoim sukcesie.

  Z ogromną radością ogłaszamy, że to wyróżnienie nie byłoby możliwe bez wsparcia naszych klientów. Bardzo wam dziękujemy za pomoc w zdobyciu tego niesamowitego wyróżnienia! Nasz zespół jest wdzięczny każdemu z was.

  Stwórzmy razem nowy projekt! Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc wam w szerokim zakresie realizacji projektów informatycznych - niezależnie od waszych potrzeb, potrafimy się dostosować do waszych wymagań.

  Kategorie
  Najnowsze posty
  Tagi

  Stwórzmy razem nowy projekt!

  Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy. Od samego początku będzie się opiekował Tobą Maks Konarski - nasz CEO/Co-founder, który posiada wieloletnie doświadczenie jako Software Developer i Konsultant IT, który przedstawi Ci zespół specjalistów już na następnym spotkaniu - i wspólnie doprecyzujemy zakres funkcjonalności, jakie powinno zawierać MVP. Przygotowane podczas spotkań materiały posłużą nam do wykonania estymacji kosztów, które przedstawimy Ci nie później niż w 3 tygodnie po zgłoszeniu mailowym.

  Omówmy szczegóły Twojego projektu!

  Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *