// APLIKACJE MOBILNE NA PLATFORMĘ ANDROID

Tworzenie aplikacji na Androida

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

// APLIKACJE NA ANDROIDA DLA TWOJEGO BIZNESU

Aplikacje mobilne na platformę Android

Android OS jest najpopularniejszym systemem na urządzenia mobilne – ponad 70% wszystkich urządzeń mobilnych bazuje na Androidzie. Jest on wykorzystywany między innymi w smartfonach, czytnikach, konsolach, telewizorach (Android TV) i w wielu elektronicznych urządzeniach domowych.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej aplikacji mobilnej na Androida – jesteśmy w stanie pomóc. W ramach naszej działalności tworzymy aplikacje na wiele urządzeń z Androidem. Dzięki naszym usługom nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego czasu na stworzenie zespołu tworzącego aplikacje mobilne!

Tworzenie aplikacji na system android

Tworząc aplikację na urządzenia z systemem Android należy zacząć od wyboru platform docelowych. Stworzenie natywnej aplikacji na Androida, która będzie działała wyłącznie na tej platformie, może wydawać się dobrym rozwiązaniem „na start”. W większości przypadków proponujemy jednak wykorzystanie technologii umożliwiających stworzenie aplikacji jednocześnie na wiele platform. React Native jest doskonałym wyborem do stworzenia aplikacji, która będzie działać na obu platformach – zarówno iOS, jak i Android. Wbrew pozorom, takie rozwiązanie może okazać się w rezultacie mniej kosztowne – pisząc aplikacje natywne jesteśmy zmuszeni do stworzenia osobnej aplikacji na każdy system!

Aplikacje wieloplatformowe korzystają z technologii webowych – HTML, CSS, JavaScript – aby emulować zachowanie aplikacji webowej na każdym systemie w jak najbardziej naturalny sposób. Należy jednak mieć na uwadze, że mają one pewne ograniczenia. Aby aplikacja działała poprawnie, wymagane jest stałe połączenie z Internetem.

Dodatkowo, w szczególnych przypadkach aplikacje wieloplatformowe mogą mieć ograniczone możliwości pod względem integracji z docelowym urządzeniem.

Aplikacje natywne na system Android tworzone w Javie lub Kotlinie są bardziej responsywne, szybsze i bezpieczniejsze. Tworząc natywne aplikacje mobilne decydujemy się na lepszą integrację z urządzeniem pracując ze stabilnymi, sprawdzonymi technologiami. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy zależy nam na najlepszej możliwej jakości naszej aplikacji. Należy pamiętać, że aktualizacja i utrzymanie aplikacji na każdym systemie będzie wiązać się z większymi kosztami niż w przypadku aplikacji wieloplatformowych.

// JAK TWORZYMY APLIKACJE NA androida?

Technologie do aplikacji Android

Kotlin, Java, Flutter i React Native są naszym najczęstszym wyborem przy projektowaniu aplikacji mobilnych na Androida. W każdym z przypadków wybieramy najbardziej optymalną technologię i objaśniamy, czemu dokonaliśmy takiego wyboru – wierzymy, że nasi klienci powinni być w pełni świadomi, dlaczego podejmujemy konkretne decyzje.

React Native

React Native to nasze narzędzie do tworzenia natywnych aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android. React Native umożliwia nam budowanie aplikacji, które są nie tylko wydajne i responsywne, ale również elastyczne i łatwe w utrzymaniu.

Java

Java to język programowania, który w szczególny sposób sprawdza się w projektach o dużej skali, gdzie system ma być udostępniony dla szerokiej rzeszy użytkowników ze względu na łatwiejsze utrzymanie i skalowalność aplikacji.

Flutter

Flutter to framework do tworzenia aplikacji mobilnych opracowany przez Google, który pozwala na jednoczesne tworzenie aplikacji na platformy Android i iOS.

Kotlin

Kotlin to nowoczesny język programowania przeznaczony głównie do tworzenia aplikacji na platformę Android, chociaż znalazł też zastosowanie w rozwoju aplikacji serwerowych.

// JAK APLIKACJE MOBILNE MOGĄ POMÓC W TWOJEJ FIRMIE?

Aplikacje mobilne dla Twojego biznesu

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *