// APLIKACJE MOBILNE NA IOS I WATCHOS

Tworzenie aplikacji na iOS

Sprawdź, co możemy zaproponować!

// TWORZENIE APLIKACJI NA IPHONE, IPADY I APPLE WATCH

Projektowanie aplikacji na iOS i watchOS

iOS jest drugim najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzeniach mobilnych. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej aplikacji mobilnej na iOS czy watchOS – jesteśmy w stanie pomóc. W ramach naszej działalności tworzymy aplikacje na wszystkie produkty Apple – iPhone’y, iPady czy Apple Watch lub Apple TV. Dzięki naszym usługom nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego czasu na stworzenie zespołu tworzącego aplikacje mobilne!

Projektowanie aplikacji biznesowych na iOS i Apple Watch
// TWORZENIE WŁASNEJ APLIKACJI NA IOS

Projektowanie aplikacji na iOS

Po przygotowaniu szczegółowej listy funkcjonalności i specyfikacji projektowej i określeniu, które funkcjonalności powinna zawierać minimalna wersja produkcyjna, przenosimy naszą uwagę na projekt aplikacji. W przypadku aplikacji mobilnych, szczególny nacisk kładziemy na ich design. UX/UI aplikacji mobilnych jest niezmiernie istotny ze względu na ich charakter. Z większości aplikacji mobilnych korzysta się poza biurem i szczególnie istotna jest prostota ich obsługi.

Po przygotowaniu szczegółowych makiet aplikacji, które pokazują Klientowi, jak będzie wyglądać jego przyszła aplikacja, omawiamy wewnątrz zespołu architekturę aplikacji. Zazwyczaj w aplikacjach na iOS korzysta się ze MVC – Model-view-controller pattern. Ta architektura polega na podziale aplikacji na osobne „części” – UI, dane i kod, dzięki czemu łatwiej jest ją rozwijać w przyszłości. Na tym etapie również przygotowujemy specyfikację do wdrożenia aplikacji do App Store. Ten etap jest często niesłusznie pomijany przez programistów i zazwyczaj wymaga wielu poprawek na końcu procesu tworzenia aplikacji. W iMakeable zawsze dbamy o to, żeby nasze aplikacje spełniały wytyczne Apple dotyczące wydajności, bezpieczeństwa i innych istotnych kwestii.

Po wybraniu architektury aplikacji zawsze wykonujemy wersję MVP – minimalnego wartościowego produktu, który pozwoli wprowadzić go na rynek w celu zdobycia zainteresowania pierwszych klientów. W tym etapie prac skupiamy się na bezbłędnym zaimplementowaniu podstawowych funkcjonalności. Sprawdzamy, czy nasz UX/UI Design odpowiada użytkownikom aplikacji i jeśli zachodzi taka konieczność, to wprowadzamy niezbędne poprawki. Zazwyczaj nie są to duże zmiany, ponieważ nasi designerzy zawsze stosują się do wytycznych Apple dotyczących interfejsu.

// JAK TWORZYMY APLIKACJE NA IOS?

Technologie do aplikacji mobilnych iOS

W iMakeable projektujemy aplikacje mobilne na iPhone’y i Apple Watch w technologiach takich jak Swift czy React Native – w zależności od tego, czy nasi Klienci chcą otrzymać w pełni natywne rozwiązanie, czy wolą umieścić swoją aplikację mobilną na kilku platformach jednocześnie. Nasi programiści wybiorą najlepsze rozwiązanie do poszczególnych przypadków – i wytłumaczymy, dlaczego tak zadecydowaliśmy.

// JAK APLIKACJE MOBILNE MOGĄ POMÓC W TWOJEJ FIRMIE?

Aplikacje mobilne dla Twojego biznesu

PWA

Aplikacje typu PWA (Progressive Web Applications) są aplikacjami webowymi, które mają w założeniu działać na wszystkich platformach - w tym aplikacjach mobilnych. Bardzo często aplikacje typu PWA są odbierane przez użytkowników jak natywne aplikacje mobilne.

Aplikacje Biznesowe

Jest wiele sytuacji, w których aplikacje mobilne mogą poprawić wydajność pracy w Twojej firmie - jak na przykład dedykowana aplikacja mobilna na skanery kodów kreskowych zintegrowana z wyrafinowanym systemem ERP w dziale produkcji czy magazynach.

Social media

Aplikacje typu social media dają możliwość określonym społecznościom (jak na przykład Twoi pracownicy czy klienci) szybkiej komunikacji, dzielenia się pomysłami czy informacjami takimi jak dokumenty, filmy czy zdjęcia. Stworzenie własnej aplikacji typu social media pozwala na pozostanie w kontakcie z potrzebami klientów o każdej porze dnia i nocy.

E-commerce

E-commerce praktycznie zawsze czerpie korzyść z posiadania aplikacji mobilnej lub przynajmniej z responsywnego designu strony Internetowej - znaczna część ruchu w Internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Warto zwrócić uwagę, że duże sklepy Internetowe bardzo często posiadają własną, dedykowaną aplikację mobilną zamiast responsywnej strony Internetowej.

PWA

Aplikacje typu PWA (Progressive Web Applications) są aplikacjami webowymi, które mają w założeniu działać na wszystkich platformach - w tym aplikacjach mobilnych. Bardzo często aplikacje typu PWA są odbierane przez użytkowników jak natywne aplikacje mobilne.

Aplikacje Biznesowe

Jest wiele sytuacji, w których aplikacje mobilne mogą poprawić wydajność pracy w Twojej firmie - jak na przykład dedykowana aplikacja mobilna na skanery kodów kreskowych zintegrowana z wyrafinowanym systemem ERP w dziale produkcji czy magazynach.

// ZRÓBMY COŚ RAZEM!

Stworzymy dla Ciebie aplikację na iOS

Naszą główną ideą jest pozostawienie klienta po zakończonym projekcie z działającym produktem i pełną satysfakcją ze współpracy. Pracując z profesjonalistami i osobami, którym można zaufać dostarczamy rozwiązania spełniające najwyższe standardy. Skupiamy się na spełnieniu wszystkich wymagań klientów – niezależnie od tego, czy dotyczą tworzenia kodu, projektów graficznych czy konsultacji.

NASZE ZAANGAŻOWANIE
CZAS POŚWIĘCONY TWOJEMU PROJEKTOWI
ZADOWOLENIE ZE WSPÓŁPRACY

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *