// APLIKACJE MOBILNE NA IOS I WATCHOS

Tworzenie aplikacji na iOS

Sprawdź, co możemy zaproponować!

// TWORZENIE APLIKACJI NA IPHONE, IPADY I APPLE WATCH

Projektowanie aplikacji na iOS i watchOS

iOS jest drugim najpopularniejszym systemem operacyjnym na urządzeniach mobilnych. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej aplikacji mobilnej na iOS czy watchOS – jesteśmy w stanie pomóc. W ramach naszej działalności tworzymy aplikacje na wszystkie produkty Apple – iPhone’y, iPady czy Apple Watch lub Apple TV. Dzięki naszym usługom nie będziesz musiał poświęcać swojego cennego czasu na stworzenie zespołu tworzącego aplikacje mobilne!

Projektowanie aplikacji na iOS

Po przygotowaniu szczegółowej listy funkcjonalności i specyfikacji projektowej i określeniu, które funkcjonalności powinna zawierać minimalna wersja produkcyjna, przenosimy naszą uwagę na projekt aplikacji. W przypadku aplikacji mobilnych, szczególny nacisk kładziemy na ich design. UX/UI aplikacji mobilnych jest niezmiernie istotny ze względu na ich charakter. Z większości aplikacji mobilnych korzysta się poza biurem i szczególnie istotna jest prostota ich obsługi.

Po przygotowaniu szczegółowych makiet aplikacji, które pokazują Klientowi, jak będzie wyglądać jego przyszła aplikacja, omawiamy wewnątrz zespołu architekturę aplikacji. Zazwyczaj w aplikacjach na iOS korzysta się ze MVC – Model-view-controller pattern. Ta architektura polega na podziale aplikacji na osobne „części” – UI, dane i kod, dzięki czemu łatwiej jest ją rozwijać w przyszłości. Na tym etapie również przygotowujemy specyfikację do wdrożenia aplikacji do App Store.

Ten etap jest często niesłusznie pomijany przez programistów i zazwyczaj wymaga wielu poprawek na końcu procesu tworzenia aplikacji. W iMakeable zawsze dbamy o to, żeby nasze aplikacje spełniały wytyczne Apple dotyczące wydajności, bezpieczeństwa i innych istotnych kwestii.

Po wybraniu architektury aplikacji zawsze wykonujemy wersję MVP – minimalnego wartościowego produktu, który pozwoli wprowadzić go na rynek w celu zdobycia zainteresowania pierwszych klientów. W tym etapie prac skupiamy się na bezbłędnym zaimplementowaniu podstawowych funkcjonalności. Sprawdzamy, czy nasz UX/UI Design odpowiada użytkownikom aplikacji i jeśli zachodzi taka konieczność, to wprowadzamy niezbędne poprawki. Zazwyczaj nie są to duże zmiany, ponieważ nasi designerzy zawsze stosują się do wytycznych Apple dotyczących interfejsu.

// JAK TWORZYMY APLIKACJE NA IOS?

Technologie do aplikacji mobilnych iOS

W iMakeable projektujemy aplikacje mobilne na iPhone’y i Apple Watch w technologiach takich jak Swift czy React Native – w zależności od tego, czy nasi Klienci chcą otrzymać w pełni natywne rozwiązanie, czy wolą umieścić swoją aplikację mobilną na kilku platformach jednocześnie. Nasi programiści wybiorą najlepsze rozwiązanie do poszczególnych przypadków – i wytłumaczymy, dlaczego tak zadecydowaliśmy.

React Native

React Native to narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android. Wykorzystując tę technologię, jesteśmy w stanie szybko rozwijać aplikacje, oferując wysokiej jakości doświadczenia użytkownika, zachowując przy tym jednolity kod dla obu platform.

Swift

Swift jest językiem programowania stworzonym przez Apple specjalnie do tworzenia aplikacji na iOS, macOS, watchOS i tvOS. Umożliwia tworzenie nowoczesnych, responsywnych i płynnych aplikacji, które doskonale integrują się z ekosystemem Apple.

// JAK APLIKACJE MOBILNE MOGĄ POMÓC W TWOJEJ FIRMIE?

Aplikacje mobilne dla Twojego biznesu

Pomożemy Ci z Twoim projektem IT!

Projekty aplikacji webowych i mobilnych to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w szerokim zakresie przy realizacji projektów IT - niezależnie od Twoich potrzeb będziemy w stanie dopasować się do Ciebie.

Pierwszym krokiem do współpracy jest rozmowa, na której lepiej poznamy Twój projekt i zbierzemy informacje dotyczące problemów, które powinien rozwiązywać gotowy produkt. Odpowiemy również na wszelkie Twoje pytania dotyczące Twojego projektu i współpracy.

Omówmy szczegóły Twojego projektu!

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *